Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha haszonelvezeti jog van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csitta82 kérdése:

Ha haszonelvezeti jog van a hazon,mi lesz az ingatlannal valaskor?

Figyelt kérdés
Adott egy ferj es feleseg.50-50% ban haz tulajdonosok.A feleseg anyja a haszonelvezo elete vegeig.Valas eseten mi lesz a hazzal?
2020. okt. 9. 20:03
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

19 De nem fogod fel, hogy magát szivatja? A feleségét kell megérni, hogy vegye meg a részét piaci áron, vagy várja meg amíg meghal mami. Persze, nyugodtan árvereztesse el. Mit tippelsz, mennyit fog kapni egy haszonélvezettel terhelt ingatlan árverezése után? Nem mellesleg csak a felét kapja majd. Kapni fog max 1,5 M ftot, aztán mehet amerre lát.

A felesége is kap pénzt, aztán lakik addig a házban míg él az anyja.Szerinted ki járt szarul?

2020. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

#19. Az előbb írtam, h ki. Mindenki! Az idős hölgy is, mert élete munkáját potom pénzért látnia kell, h arverezik el... A feleség, mert ha meghal a mami, mehet a kis lovéval ő is, amerre tud. És természetesen a férj is, mert alig kap vmit.

Épp ezért, ne akarja a két hölgy, h idáig el kelljen jutni. Ha van eszük, kifizetik a volt férjet.

Nem kell könyörögni, meg a jó indulatukra várni. Ha épp elméjűek, akkor fizetnek. Nem lesz elarverezve az ingatlan. Ha ostobák, akkor szarul jár mindenki!!! És ez lényeg. Igenis harcolni kell, azért ami jár. Nem várni, mint a kuka. Fizessenek! Aztán mindenki hapy. Ha nem, akkor meg mindenki szop...

2020. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
22 Jaaaj szerinted érdekli az öregasszonyt? Majd a kérdező megérzi a bőrén a valóságot.
2020. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Hát, nemtom #23. Ha arverezik az ember házát, az nem épp a legjobb érzés... És az sem, h addig élhet a lányom benne, míg én élek... Nem, ha normális, akkor tudja, h ez nem játék. Ez nagy szégyen neki is.
2020. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem beszélve, h az új tulajdonos bármikor szetvereti a fürdőt, konyhát, fűtést, falakat, korszerűsítés, felújítás jegyében... Mert, azt nem akadályozhatja meg a haszonélvező. Aztán furdenek patakban max. Nagyon kellemetlen lehet nem a saját tulajdonunkban élni. Ha az új vevő tudja mik a jogai, nagyon meg is meg tudja keseríti (akár eluldozni) a haszonélvezőt és a vele lakó családtagja(i)t.
2020. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
25 Értem én, hogy itt szándékos rongálásra gondolsz, ezt nem teheti. Be is kell akkor fejeznie reális időn belül. Azt is elfelejtetted, hogy másik tulaja is van a háznak,neki is van beleszólása, a többi "stimmel".
2020. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom mit mamiztok, meg öregasszonyoztok, lehet, hogy a feleség 30 éves, az anyós meg mondjuk 52, és még él 30 évig.
2020. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
#26. Nincs másik tulaja, őt a bíróság közös tukajdon megszüntetésére kötelezte (volt feleség). Egy új tulaj van, ki potom pénzért megvett egy ingatlant. Mint, tulajdonos kötelessége is az ingatlan allagaval kapcsolatos munkálatok elvégzésére. Szóval, allag megóvás miatt szépen lehetetlenné teszi az ott élest. Munkasok maszkalnak ki-be, nincs egy időre víz, nincs esetleg fűtés, és ilyen hasonló nyalansagok... Nem kívánom ezt senkinek, még az ellenségemnek sem.
2020. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Allagmegovas miatt festett, akár évente. És a haszonélvező csak nézhet. Ki a szobából, nappaliból, konyhából, mert festés van... Hát, nemtom, én nem laknek így.
2020. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
28 29 Nem is lehet ezt így ebben a formában megtenni, nyugodt lehetsz benne.
2020. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!