Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elnéznétek a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek a párotoknak, ha állandóan a tesótok gyerekeit szidná, és utálná nyilvánosan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem szakítanék.
2010. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak a testvéred gyerekeivel van baja?

A Te véleményed mi a testvéred gyerekeiről?

Mit jelent az, hogy nyilvánosan szidja?

2010. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan lenne a gyerek elnézném, de azért ne nyilvánosan.
2010. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan nincs bajom velük egy kicsit hisztisek,meg néha neveletlenek,de semmi komolyabb baj nincs velük.van 2 11 éves fiú egy 2és egy 3 éves kislány a 2 nővéremnek eggyütt.Már szakítottunk is ez miatt ,aztán kibékültünk,de nem változott semmi.Neki az is baja ,ha valamelyik nállunk alszik,mármint nállam,mert még nem lakunk eggyütt.
2010. aug. 11. 10:30
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyébként velem nagyon kedves meg szeret,de engem ez nagyon idegesít és ha én az ő családját mondom,hogy nállatok is vannak rossz gyerekek,akkor azt mondja,hogy én azt be is látom és hogy szidjam őket ha akarom,de nekem ez nem szokásom!
2010. aug. 11. 10:33
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztosan nem szakítanék, főleg ha igaz az, amit mond.

Én sem vagyok oda a gyerekekért, pedig nő vagyok. Ha akarnék sem tudnék róluk jót mondani, mert egyszerűen se szépnek se aranyosnak nem tartom őket. Mondjuk nem is szidom őket állandóan, elhiszem, hogy ez idegesítő. Bár ha csak néha emlegeti ráhagynám, majd ráun, de ez nem szakító ok.

2010. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!