Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz, hogy egyre több feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egyre több feleség huny szemet már 1-2 év házasság után, ha mindig csalják?

Figyelt kérdés
Így akkor simán megéri.
2021. jan. 16. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy frászt. A megaláztatás, csalás egyetlen normális embernek sem éri meg. Mire föl?!
2021. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én ezt tapasztaltam. És a legtöbb kérdés alatt is ezt látom.
2021. jan. 16. 01:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szerzel te ilyen tapasztalatokat.

Ez fölött ritkán hunynak szemet. És az sem az 1-2 éves házasságokban fordul elő.

2021. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kezdj el olvasgatni megcsalás témakörben, válás megcsalás miatt kérdéseket és te is rájössz.
2021. jan. 16. 01:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Válás megcsalás miatt.

Hol van itt a szemhunyás?

Oké rákeresek

2021. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd utána válaszolj a kérdésre
2021. jan. 16. 01:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, most nem tudom,hogy röhögjek vagy sírjak?


Azt mire érted, hogy simán megéri?


Amúgy nem értem, hogy ilyen esetekben miért házasodnak össze?

Meg úgy egyáltalán. Nekem ez magas.

2021. jan. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Friss házasságban nem nagyon nézi el az ember, hacsak nem előtte is csalta.


Én 10-15 év után ha alapvetően jól megvagyunk és egy-egy alkalmi becsúszik, nem igazán érdekelne, csak ne tudjak róla és engem mindig minden körülmények között kielégítsen. Visszafelé is elvárnám, ne kutakodjon az én magánéletemben sem.


Túl nagy elvárás mindkét féltől, hogy élete végéig hűséges maradjon. 28/N

2021. jan. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nő habitusán múlik egyedül. Van aki tényleg mindent elnéz a másiknak, de olyan is, aki a holmiját szórja ki az ablakon a csaló félnek.
2021. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
En is egyre tobb nonel latok hasonlot. Szerinten az ok annyi, hogy orulnek a jo pasinak. Vannak olyan ismeroseim, akik eleg jol allnak vagy eleg jol neznek ki. Tudjak a baratnok/felesegek, hogy massal is szexelnek neha, de nem csinalnak belole ugyet.
2021. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!