Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire gyakori a hűtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a hűtlenség miatti válás vagy csak sokan mondják itt de nem válnának el?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok olyanról, aki vált emiatt és olyanról is, aki nem.

Rendszerint egyéb okok döntőek (gyerek, vagyon, családi nyomás).

2021. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Több olyanról tudok akik elváltak miatta ,mint akik nem.

Akik nem köztük is csak egyfajta kényszerűségbol maradt a házasság egyikük sem tud hova menni és ketten azért könnyebb megélni.

2021. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is tudok olyanról, hogy a férfi félre lépett, elváltak, de a mai napig egy házban élnek jobb híján.
2021. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Gondolom ezek a házasságok már jó ideje tartanak.. de mi van azokkal a házasságokkal, ahol már az első 1-2 évben rendszeres kikacsintgatás van?
2021. jan. 24. 19:59
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az őrült, aki ilyenben benne marad, ebbe gyereket szül????
2021. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen volt párt ismerek, ahol 13 éves házasságnak vetettek véget megcsalás miatt. Először a férfi csalt, ráadásul elég nyíltan, a nő tűrt évekig. Aztán, amikor a nő is félrement, az a férfi csőrét már bökte, és egyből válás is lett. Két gyerekkel mentek szét. Ahol nem vá,válnak ilyen miatt, ott értelemszerűen inkább anyagi, mint sem érzelmi okok dominálnak, pl nem tudják egymást kivásárolni a házból, vagy az egyik félnek (ha gyerek van jellemzően a nőnek) nincs hova mennie, nincs megtakarítása és nem tudja újrakezdeni az életét, így marad a langyos fosban.
2021. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%

#14

Anyám húga volt ilyen.

Már az esküvő előtt csalta a férje, mindenki tudta, mégis hozzáment. Gyorsan szült egy gyereket is, hátha megváltozik.

Annyi változott, hogy onnantól azért ment a szeretőhöz, mert ott csend van. Aztán teherbe esett az is, és kidobta, de jött másik.

A nagynéném is sorra szülte a gyerekeket, amíg ki nem kellett venni a méhét. 37 évesen, méhnyakrák miatt kipakolták. Négy unokatesóm van.

Ez így ment egész végig. Állandó anyagi gondjaik voltak, mert a kedves férje két nőnek fizetett gyerektartást. Meg ugye ott volt a négy saját.

Állandóan cigizett, mert az nyugtatja az idegeit. Állítólag. De úgy emlékszem rá, hogy folyton sírt vagy ordított valakivel. Egy keserű, rosszindulatú idegbeteg volt.

Aztán 52 évesen elvitte a rák három hónap alatt.

A férje a temetésre is az aktuális szeretőtől ment.


Nagyon nem kedveltem, tudom, hogy halottról nem illik ilyet írni. De ő az intő példa előttem, hogy nem szabad tűrni a megcsalást. Aki egyszer megteszi, az mindig megteszi.

2021. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ott azonnal repül általában az illető.
2021. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!