Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az olyan kapcsolatok, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan kapcsolatok, ahol már a házasság előtt voltak komolyabb problémák (pl. hűtlenség, viszony) nagyobb eséllyel végződnek válással?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 12:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked teljesen mindegy,hogy irónia volt vagy sem.

Ha normális házasságra vágynál ,akkor hozzá se mész egy ilyen alakhoz,de legfőképpen nem próbálsz meg mindenáron benne maradni.

Neked valami más indokod van.

Talán ismert ember és tetszik a vele járó életstílus, talán valami doktor féle,aztán nehezen mondanál le a neved előtti dr-né-ról, talán csak túl jóképű,vagy éppen pénzes. Bármilyen banálisnak is tűnik,vannak akiknek egy ilyen dolog státusz szimbólum,aztán nehezen engedik el.

Egy biztos,neked ebből a kapcsolatból nem a klasszikus házasság kell., mert akkor egy percig nem lenne benned kétely.

Az igazi indokot meg sosem fogod elárulni.

2021. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Basszus kérdező!

Neked aztán van baj a fejedben.

2021. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj a fejemben? Vagy írjon normális választ vagy semmiet. Szerintem ilyenkor senki nem az iróniára kíváncsi. Szóval az volt vagy nem? Valaki árulja el, ha ő nem képes.
2021. jan. 27. 16:00
 14/27 A kérdező kommentje:
Lehet hoy nektek ez vicces, meg unalomból olvassátok a kérdéseket, én viszont még mindig nem kaptam választ akkor most hogy is érette valójában..
2021. jan. 27. 16:32
 15/27 A kérdező kommentje:
úgy látom nem kapok választ..
2021. jan. 27. 17:58
 16/27 A kérdező kommentje:
???
2021. jan. 28. 12:20
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Megint nem azzal foglalkozol amivel kellene,ki nem szrja le hogy ironia volt e vagy sem?! Az eredeti 200.kerdesedre megkaptad mar a letezo osszes valaszt, inkabb azt emeszd, ne tereld a temat. Unalmas vagy nagyon.
2021. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel ez irónia volt e vagy sem. Ha meg unalmasnak tartod a kérdésem nem kell olvasni.
2021. jan. 28. 20:57
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Forditva ulsz a lovon. Annyi es olyan kerdest olvasunk el, amennyit akarunk, es mindegyik ala olyat kommentelunk, amilyet akarunk. Akkor is, ha nem tetszik neked. Majd megtanulod, hogy nem irsz ki hulye kerdeseket. Vagy nem. Nem mindenki eri el azt az ertelmi szintet, hogy ezt felfogja. Nem velunk, hanem veled van a baj.
2021. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ha valaki kiir egy kerdest szerintem valaszt var ra. Nem azt hogy ironiaval elpoenkodja a valaszolo ezzel osszerzavarva a kerdezot. Lehet neked ez csak egy hulye kerdes, nekem viszont nem. Komoly valaszt varnek ra.
2021. jan. 29. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!