Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hova költöztél válás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova költöztél válás után, hogyan lett saját lakásod?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 00:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Alberletbe mint előtte is...a ház felét félretettem mert külön házra csak putri környéken lenne elég.
2021. febr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

10-es, már ne haragudj, de nyilván a párkapcsolat előtt is lakik valahol az ember. Vissza lehet nyugodtan költözni a szülőkhöz. Miért indokoltabb párkapcsolat címén élősködni valakin, mint a szülőkön?

Ha meg albérletből ment párkapcsolatba, akkor két opció van:

a párjának az ingatlanába költözött be, amihez válás után semmi köze nincs azon kívül, amit esetleg közben beletett felújítás címén. Nehogymár egy megromlott kapcsolat esetén is kötelessége legyen biztosítani a lakhatást a másiknak!

A másik opció, hogy a párjával együtt vették az ingatlant, azt megfelezik, aztán megy szépen vissza az albérletébe vagy a szülőkhöz, ahonnan jött és maximum akkor lesz saját lakása, ha megint össze tud fogni valakivel párkapcsolatban.


De az olyan mocskok, akik betelepszenek másnak az otthonába és akkor se hajlandók kiköltözni, amikor a másik már mással van együtt, azok pontosan azt bizonyítják, amit az ember úgyis érez, hogy az illető mindig is a lakhatásért volt vele. Egy ilyennek már összecsomagoltam.

A másodiknak csak azért nem, mert még mindig hinni akarom, hogy van benne annyi becsület, hogy magától menjen el.

2021. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Eladtuk a közös lakást, fele pénzből+hitellel meg vettem másik sajátot, kedvező törlesztővel, albérletet nem kapok ennyiért (főleg nem macskával és gyerekkel). Nem értem, ez miért olyan elvetemült ötlet, hogy csak nekem jusson az eszembe.
2021. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
13-as, ezen én is gondolkoztam, hogy akik 120-150 ezreket kiadnak havonta albérletre + rezsi, azok miért nem inkább hiteltörlesztésre költik és vesznek saját lakást?
2021. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
11-es vagyok, én pl a saját fizetésemre nem kapok hitelt mert a kedves főnököm nem jelent be állandóra hanem csak hónapokra hosszabbítgat mindezt 5éve ...es előtte is volt munkaviszonyom, tehát nem az van, hogy munkakerülő lennék.
2021. febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
15-ös, értem, de akkor miért nem váltasz munkahelyet?
2021. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, el kell adni. vagy vásároljon ki kölcsönből a masik fél vagy te őt. Eladásig/ kivásárlásig ottmaradsz vele. Utana fizeted a kölcsönt, vagy veszel lakást és fizeted annak a kölcsönét.

Mi ebben a nehéz?

2021. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
16 Ha ez ilyen könnyen menne....szeretem a munkám, magam osztom be az időmet,vannak hátrányai de nekem megfelel.
2021. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben lévő barátnőm hülyeségnek tartotta az albérletet ő egy faluban vett egy kis házat, a fele pénzből hitel nélkül amilyen kitellett. Azóta már fokozatosan újítja fel.
2021. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim példája alapján:

apámnak volt félrerakott pénze, azt gyűjtögette tovább közben a szüleivel élt. Végül összejött egy lakásra való.


Anya... ő is a szüleihez ment vissza, majd amikor jött egy férfi akihez hozzá költözhet, odaköltözött.

2021. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!