Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, új szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, új szerelem. Mikor költöztek össze, gyerekestől? Mennyire félnek ettől a férfiak?

Figyelt kérdés
Válás után, új kapcsolat...Mennyi idő tán költöztetek össze és lettetek új család?
2013. jan. 27. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk tavaly tavasszal teljesedett ki szerelemmé, szépen lassan össze is költöztünk, és a karácsonyi időszakban éreztem azt, hogy család vagyunk ismét.
2013. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A házasságomban sosem éreztem magam ilyen jól, mint a mostani kapcsolatomban :) (első voltam)
2013. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért félnek a férfiak, mert váláskor általában úgy járnak, hogy a felépített közös életet teljes egészében elveszítik. A párjukon kívül az otthonukat, gyereküket.


Egy új család pedig új megnyílással jár, és ez nehéz.


Ha nem volt nekik is válásuk, akkor meg furcsa beilleszkedni egy kvázi kész családba. Ahol egy apa van gyerekekkel, ott kvázi mindig elkél egy anya, de ahol anya van gyerekekkel, ott egy férfi érezheti azt, hogy nem fogják befogadni. (Rosszabb esetben nem is akarja ezt, bár akkor már rég rossz)


Ezeknek szerintem még mindig az általános nemi előítéletek az okai, de lehet rajta lazítani. Szerintem az a legfontosabb, hogy a gyerekekkel valós kapcsolatuk legyen; értem ez alatt, hogy tudjanak kettesben is kommunikálni, ne csak az édesszülő jelenlétében találkozzanak, mert akkor egy állandó udvariaskodó távolságtartás lesz csak.

2013. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!