Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez lehet válóok, mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet válóok, mit tennétek, én reagálom túl?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk kapcsolatban a férjemmel, ebből 4 éve élünk együtt és 2 éve vagyunk házasok.

Kapcsolatunk eddigi jelentős részét a távkapcsolat tette ki, mindketten hűségesek voltunk és vagyunk is egymáshoz mind a mai napig.


A férjem a munkája mellett zenéléssel foglalkozik, azonban ez az utóbbi időben teljesen átfordult, mindennap este 10-ig csak gyakorol, én csinálom munka után a házimunkát, mosok, főzök rá, takarítok. Mikor befejezte a gyakorlást, fáradtan bedől az ágyba és alszik, egyetlen közös program, hogy megnézünk valami sorozatot. Kéthetente egyszer, ha van nemi életünk, akkor sokat mondtam, pedig figyelek az alakomra, nem vagyok eleresztve, és kezdemémyező is vagyok, de mind hiába. Az életében jelenleg csak a zene létezik én pedig egyre kevésbé tudom ezt már tolerálni, úgy érzem, mintha a nyakamba kaptam volna úgy egy gyereket, hogy egyelőre nem is vágyok gyerekre.

Ő 30 éves én pedig 27.


2021. febr. 21. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened hogyan jó a kapcsolat, nekem kevés lenne. Régóta együtt vagytok, ne válásra gondolj először, próbáld megbeszelni! Mióta fordult ki magából, történt valami?
2021. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem túlreagálod, ha nem tart hosszas ideig. Igyekezz vele megbeszélni, s ne erre gondolni egyből, talán az érzelmek túlhevítettek téged. Mutasd ki neki, hogy neked ez nem jó, elhanyagolva érzed magad, és te is az élete akarsz lenni, nem csak a zene.


", úgy érzem, mintha a nyakamba kaptam volna úgy egy gyereket,"

Úgy érzem lenézed őt, rá kivetíted a haragot, s nem arra az igazibb érzésre figyelsz, hogy egyedül érzed magad mellette, leterhelve, elhanyagolva.

2021. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Angel3000 ***** válasza:
45%
Kedves kérdezô! Lehetséges, hogy ez most egy àtmeneti idôdzak! Ha jobbra fordul az idô, a nemi vàgyak is felkorbàcsolòdnak majd! Tûrelem! Minden jòt!
2021. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem reagálod túl, de ez így tényleg sz... jogos hogy nem így akarsz élni életed végéig. Sok minden lehetséges... lehet nektek nem is kellett volna összejönnötök, lehet elhidegültetek, lehet zenészként most ugyebár a covid eléggé megviseli (nincs túl sok fellépés = nincs lé).

Üljetek le és beszéljétek meg, mond el őszintén neki hogy neked ez így nem frankó, hallgasd meg ő mit gondol erről. S találjátok ki KÖZÖSEN mit tudtok változtatni. Ha semmit akkor tényleg ne vállaljatok gyereket. Lehet elfüstöl 11 év, de még hátra van 30-40 aktív éved nem mindegy hogy éled le.

2021. febr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg a pasi más csajokat dug.
2021. febr. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Most volt két kérdés, hogy a férfiaknak csak a szexre kellenek a nők.

Tessék, íme egy ideális férfi. Azt is szidják....

2021. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
#6 Óriási különbség van aközött, hogy kihasználsz szexre nőket és aközött, hogy párkapcsolatban kakkantasz a párod fejére, nem szexelsz vele, nem beszélgetsz vele, nem segítesz neki, csak elfoglalod a magad a hobbiddal. Hagyod,hogy kiszolgáljon, mint egy gyerek. Ez nem ideális férfi ez egy olyan férfi akit már nem érdekel a párja.
2021. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
nem reagálod túl,ez válóok simán,nem is szeret,nem is kiván...ez nem kapcsolat....
2021. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl. Fiatalok vagytok még, és nem írod, hogy el lennétek havazva kisgyerekek körüli teendőkkel is. Ha ez már most ilyen, később még "kevesebb" rosszabb lehet. Társas magány vagy egyedül -és adsz egy esélyt magadnak, hogy találj valakit, akivel "élő" a kapcsolat.

A tapasztalat mondatja ezt velem, mert nem volt jó egy ilyen férjjel élni. (ahh sajnos még most is, csak fejben nekünk már évek óta vége)

Akit a munkája és a futás érdekelt semmi más, -3 gyerek, és sokkal de sokkal ritkább nemi élet

2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!