Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek normális, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha az exem csak a barátnőjével hajlandó látogatni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A gyerekek most tizenévesek,szükségek lenne az apjukra,de egy idegen elött nem lehet beszélgetni..ezek a látogatások is kb.kéthavonta történnek..
2010. aug. 17. 15:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem normális, a nő nem egy idegen, hanem a leendő mostohaanyjuk. Ismerjék csak meg, nincs azzal semmi baj.


Ha meg az egyik gyerek azt mondaná, hogy bocs fater beszélhetnénk négyszemközt? Szerintem nem mondaná azt, hogy nem.

2010. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az exed barátnőjének volt ilyen kikötése.
2010. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Akaratlanul is ez a kérdés jutott eszembe:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..


Az elsőnek üzenem, hogy én is feszengnék egy számomra ismeretlen nő előtt akkor is, ha az az esetleges "pótmama", mert rá nem tartozik (pláne kamaszkorban), amit NÉGYSZEMKÖZT akarnék a szülőmmel megbeszélni.

2010. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy kb.évente változnak a mostohaanya jelöltek
2010. aug. 17. 15:55
 5/26 anonim ***** válasza:
31%

"az a baj,hogy kb.évente változnak a mostohaanya jelöltek"


de ehhez neked semmi közöd...

2010. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
mert ő a párja és normális párkapcsolatban az ember ilyesmit együtt csinál a párjával. ha sokszor találkoztok, már nem lesz idegen
2010. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom, a barátnő féltékeny, és nem akar kettesben hagyni benneteket a gyerekkel.
2010. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
tényleg nincs közöm,de ahhoz igen,hogy mindegyiket rá akarja erőltetni a gyerekekre...közli velük,hogy vagy ő is,vagy én sem...aztán megsértődik,hogy ők nem szeretnék...
2010. aug. 17. 16:04
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
mintha félne a gyerekeivel kettesben lenni, kicsit gyermekded, az nem gáz ha esetleg az új partnerrel is találkoznak, de hogy csak vele?.....mintha valami páncél lenne....
2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
tizenéves gyerekek? miért nem mennek ők az apjukhoz???? :-o bár marha kíváncsi lehet rájuk, ha kéthavonta megy megnézni a gyerekeit...
2010. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!