Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Új életet kezdeni a válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új életet kezdeni a válás után? Hogyan menjek neki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 09:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
20 évet voltunk együtt,annál nehezebb a dolog,hogy én döntöttem,ő még próbálkozik. Nemtudok benne már bízni,tudom hogy új életet kell kezdenem,csak nagyon nehéz.
2021. máj. 5. 09:58
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
En 16 ev után váltam. Nem bántam meg. Én is nagyon féltem, mi lesz, hogy lesz, de látom,mindent kézben tudok tartani. Adj magadnak meg esélyt a boldogságra. Hidd el, nagyon jó érzés lesz. Ne savanyodj bele egy rossz kapcsolatba. Én is sokat próbálkoztam,de ha nincs bizalom, azt már megette a fene. Kitartás.
2021. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem nagyon sok ismerosom valt el, volt baratom sajnalta, hogy minden szep volt, azt a 12 evet, a penzt, egy honapig sokat szorakozott, busult, majd randizgatott, most jegyese van egy jobban hozzaillo lannyal, es a volt feleseg, szerelmes es egy ev utan mar kisbabaja van, pedig 39 eves. Szoval sosem keso, es jobb kilepni mielobb es megadni magadnak a boldogsagot. Ha egy kapcsolatban mar a dolgok nem a legjobbak, ha volt 3.ik fel is, jobb lepni. Ilyenkor termeszetes h probalkozik a ferjed, nem feltetlen jelenti h oda van erted, csak elvesziti eddigi stabil eletet, illetve ki mit szol h tole valnak. Jaj nagyon sok ilyet lattam, szuleim is, apukam is felrejart, se nem voltak szerelmesek, mikor mennie kellett akkor beindult, de szazas h a kenyelmet sajnalta. En velem mikor szakitottak egy darabig keseregtem, majd kirandulgattam, uj baratok, es sok uj hodolo, aztan mikor nem is vartam jott a szerelem is. Ti hany evesek vagytok? Gyerek van?
2021. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek, hogy mi volt a vegso ok, ami miatt dontottel? Es mivel probalkozik o?
2021. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi 18 ev utan valtunk. O ment a szeretojehez, nekem is lett egy uj parom 1 evvel kesobb. Az elet megy tovabb.
2021. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
44 vagyok,gyerekek már nagyok. Volt egy szerető,aki azután is üldözte hogy mi próbáltuk helyrehozni a kapcsolatunkat. Sokszor hazudott,és már nemtudtam benne megbízni,ezért döntöttem a válás mellett.
2021. máj. 5. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem váltam el, hanem öt és fél után mentünk szét. Egy 3 éves kislányom van. Én most nagyon el vagyok keseredve, mert 32 leszek. Akiben újra meg tudtam bízni, az februárban elhagyott. Nem tudom mi lesz. Szeretnék azért férjhez menni, erről azért nem mondtam le, de annál is fontosabb szempont, hogy a kicsi is elfogadja a leendő párom és fordítva is.
2021. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A 7-es hozzászólónak írom: lépj tovább. Semmi sem lesz már a régi. Nehéz lesz először, talán 1-3 évig is el fog tartani, de tovább kell lépned!!! Nagy lózung az a duma, hogy minden a régi lesz! Fogadd el a helyzetet. Tartsd meg az emlékekből a jót, a rosszat pedig felejtsd el. Így teszek én is 17 év kapcsolat és 13 év házasság után. Nehéz, de idővel jobb lesz. Igaz a mondás, hogy az idő minden sebet begyógyít.
2021. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit csinálni, mint elfogadni, de akkor is nagyon fáj sok minden.
2021. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
A valasi vegzessel a kezedben probalkozzal.
2021. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!