Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A saját gyerekeivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját gyerekeivel nem törődik, a máséval igen?

Figyelt kérdés

4 hónapja váltunk el. Van két közös gyerek, egy fiú és egy lány. Az apjuk nem látogatja őket, mondjuk mikor együtt voltunk akkor sem mentünk sehova együtt, ő nem akart velünk jönni soha.

Most össze jött a kolléganőjevel, neki ugyanannyi idős a fia, mint a miénk 4 éves. Minden hétvégén viszi őket kirándulni, vásárolni, mindenhova. Nem értem ezt, a saját gyerekei nem kellene, a másé meg igen.

A fiának most volt a névnapja, elfelejtette, a nő fiának pár napja volt, neki ajándékot is vett.

Én azt hittem, hogy csak engem gyűlöl, de ezek szerint a gyerekeket is.


2021. máj. 19. 18:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Ti nem tudjátok? Nekem, a gyerekének megmondta. Hasonlítok anyámra, el lettem rontva, félrenevelve, ezt meg ezt meg ezt a tulajdonságom utálja.


Idegent könnyebb szeretni, mert még nem ismered, VAGY egyszerűen közelebb áll hozzá a másik gyerek személyisége, VAGY tényleg annyira utál téged, hogy a gyerekeid rád emlékeztetik, VAGY arra emlékeztetik, hogy milyen rossz volt a házassága..


Szerintem is az ilyen emberek férgek. Aztán már a másik gyerek sem lett megfelelő számára, lett egy új nő új gyerek, az is ilyen sorsra fog jutni, mint mi, az első három gyerek..


Egyszerűen valami komoly pszichés problémájuk van az ilyen embereknek.

2021. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
"A karma úgyis mindig utoléri az ilyeneket, ne aggódj" Jó lenne ha így lenne, de sajnos a legtöbbször élik világukat.
2021. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

Engem is gyűlöl az ex, és tuti, hogy emiatt a gyerekeink felé is volt benne egy ellenérzés, mert a korábbi házasságból született gyerekeit meg sokkal jobban szereti. Mindig úgy tálalta, hogy én nem engedem a gyerekeket, miközben ő vonult ki folyton és ment az új csajhoz...Már leszarom, a nagyobb 2éve nem találkozik vele, ő már átlátja, a kisebb is csak kinok árán hajlandó, de ha 14 lesz, megnézem hogy veszem rá hogy menjen. M

Hidd el a karma utoléri őket.

2021. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Karma, szerintem ezzel csak mi nyugtatjuk magunkat.

Sajnálom, hogy ilyen sokan vagyunk ebben a helyzetben.

2021. máj. 19. 20:50
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Mert nulla az erzelmi intelligenciaja. Aki benyal egy nonek, es nem foglalkozik a gyerekeivel az nem ferfi, nem apa.

Erzelmileg total buta.

2021. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Sajnos őt sem szerette az anyja gyermekkorában, a mai napig gyűlölik egymást. Az anyja sem szereti az unokákat, a lánya gyerekeit sem. Hiába mondtam neki, hogy viszi tovább ezt a mintát, de nem érdekli. Csak attól félek, hogy később ez vissza üt a gyerekeknél.
2021. máj. 20. 09:24
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk ugyan gyerek nem volt az új kapcsolatban. De ugye házasság alatt megcsalt, a nő is férjes, én dobtam, elváltunk, a nő pedig már két év óta húzza és nem válik el, mert pénzes a férje.

A karma miatt írom ezt...

Én egy éve boldog párkapcsolatban élek, 5 hónapja össze is költöztünk, a gyerek szereti az új páromat, és ő is elfogadja a gyereket, nem neveljük az apja ellen, most még viszi, de mindig csak ígérget neki, hogy ide viszi, ezt csinálnak majd, de 80%-ban nem lesz belőle semmi (Amikor együtt voltunk ő sem jött sehova velünk) Exem meg él egyedül a nővére lakásában, a nő meg hitegeti, hogy majd hozzá fog költözni, meg el fog válni. Minket párszor próbált összeugrasztani a párommal, de ennél inteligensebbek vagyunk, csak röhögünk rajta. Tehát van ahol működik a karma.

2021. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer vissza kapja, mondjuk már így is sokat vesztett, a gyerekek szeretetét, meg, hogy nem látja őket felnőni.
2021. máj. 20. 11:10
 19/27 anonim ***** válasza:
Az enyém sem igazán viszi el a gyereket, az új párjával folyton olyanokat olvasgatnak, hogy tudják elkerülni a tartásdíj fizetését, vagy hogy ne kelljen elvinniük a gyereket. Kimarad mindenből. Nagyon fáj még nekem, hisz ketten vállaltuk a gyereket, nem arra, hogy egyedül neveljem, egyedül oldjak meg mindent. De így legalább csak egy gyerekem van, vele meg szenvedjen az új nő, mert amúgy egy életképtelen. És ezek után még el is várná, hogy visszafogadjam. Hát vastag a bőr a képén.
2021. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A tartásdíj fizetését szerencsére nem tudja elkerulni. Ez a legkiralyabb felallás Neked. A gyerektartast fizetni, de nem kell latnod a fejet...meg a gyereknek is ez a jó. Ilyen szülőre nincs szukség. Egyebként, ha jol tudom, nem fizetes esetén megelőlegezi az allam
2021. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!