Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A saját gyerekeivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját gyerekeivel nem törődik, a máséval igen?

Figyelt kérdés

4 hónapja váltunk el. Van két közös gyerek, egy fiú és egy lány. Az apjuk nem látogatja őket, mondjuk mikor együtt voltunk akkor sem mentünk sehova együtt, ő nem akart velünk jönni soha.

Most össze jött a kolléganőjevel, neki ugyanannyi idős a fia, mint a miénk 4 éves. Minden hétvégén viszi őket kirándulni, vásárolni, mindenhova. Nem értem ezt, a saját gyerekei nem kellene, a másé meg igen.

A fiának most volt a névnapja, elfelejtette, a nő fiának pár napja volt, neki ajándékot is vett.

Én azt hittem, hogy csak engem gyűlöl, de ezek szerint a gyerekeket is.


2021. máj. 19. 18:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Igen, megelőlegezi, de nem meri nem fizetni, bíróságon dolgozom :D Azt próbálná meg ,mondtam neki, ha a nőt tudja tartani, a gyerekét is tudja.
2021. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
"az új párjával folyton olyanokat olvasgatnak, hogy tudják elkerülni a tartásdíj fizetését, vagy hogy ne kelljen elvinniük a gyereket." nem kötekedésből, de honnan tudod, hogy ezt olvasgatják? 😳
2021. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy még el is mondja. Van annyira hülye, hogy a fejemhez vágják, hogy ezt és ezt olvasták.
2021. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Értem. Hát az elég gáz, főleg, hogy ennyivel tud csak érvelni...
2021. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szégyen, tudod. Én szégyellem, a gyereknek ezeket soha nem fogom elmondani, csak nagyon fáj, hogy az, akinek gyereket szültem, idáig süllyed. Mindegy, már nem tudom nem megtörténtté tenni, valahogy túl kell lennem rajta. Csak nehéz.
2021. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek nyalizik. Szted a gyereke erdekli?? Hát nem eppen.
2021. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy érdekli, vettek egy kutyát, azt hurcolják össze-vissza
2021. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!