Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha azt tapasztalnád a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt tapasztalnád a házasságodban, hogy nem értékel a másik eléggé, nem tisztel, nem vagy igazán fontos, gondolkodnál a váláson?

Figyelt kérdés
Vagy azonnal megtennéd? 2 éves házasság.
2021. jún. 12. 15:23
 1/10 anonim válasza:
71%
Vagy inkább azon, hogyan lehetne helyrehozni!
2021. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam helyrehozni, de nem ment. Elváltam. Azóta lényegesen több tiszteletet, megbecsülést kapok tőle, mint gyermeke anyja. Megérte elválni, de nem kezdeném újra vele.
2021. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele erről?

És ha igen, akkor mit mondott?

2021. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Beszélni tud, azzal nincs gond. Aztán újra tettekkel bizonyítja a fentieket.

"de ő szeret..."

2021. jún. 12. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Párterapeuta? Meg kellene próbálni első körben helyrehozni, de ha nem megy, akkor nem megy.


Az érdekelne miért változott meg, hiszen gondolom régen nem volt ilyen, ha 2 éve hozzámentél.

2021. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor még hittem a szavaknak.

Próbáltunk több szakembert, nem jött be.

2021. jún. 12. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hát, ha már mindent megpróbáltál és mindezt eredménytelenül, akkor nincs miért továbbhúzni az időt!

2021. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ès mielőtt hozzámentèl, mèg nem ilyen volt?
2021. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harebell ***** válasza:
100%

Most abból indulok ki, hogy ha a házasság előtt is ezt éreztem volna rajta, nem mentem volna hozzá. Ha időközben változott meg, azt jó eséllyel helyre lehet hozni, feltéve, hogy még neki is fontos a kapcsolatunk.


Ha viszont eleve ilyen volt, csak nem láttam vagy nem akartam látni, és nem is sikerül megbeszélni vele a dolgot, illetve nem tudna megváltozni, akkor válnék.

2021. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Így vagyok. Válok is. Nem vagyok én mazochista.
2021. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!