Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg önző anya vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg önző anya vagyok amiért elváltam?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kisfiam, az apjától nemrég elváltunk. Évekig bántott szavakkal, utólag már fizikailag is. Elhagytam, ígért fűt fát, sőt utólag még a szülei is, hogy ők garantálják, hogy mostantól minden más lesz 🙄. Nem mentem vissza, döntöttem és kész. Azóta túl vagyunk mindenen, neki már várandós barátnője van. De van egy valaki akitől azóta is folyton megkapom, hogy önző voltam, mert ha egy kicsit is gondoltam volna a fiamra, adtam volna még egy esélyt, hogy ne nöjjön fel "csonka családban" hogy milyen rossz lehet ez most neki, hogy minden második hétvégén van ott. Hogy csak magamra gondoltam, hogy arra nem, hogy ez az ő lelkét, hogy megviseli. Hogy amikor az exem azt ígérte megváltozik, komolyan is gondolta, merthogy állítólag tényleg megváltozott (én nem így látom, de mindegy is) jelzem ismét, hogy már mindketten túl vagyunk egymáson. De amúgy ha látnám is a pozitív változást rajta akkor sem bánnám, akkor sem mennék vissza hozzá. De ez a személy akiről beszélek, aki tulajdonképpen egy jóbarát, szó szerint azt érezteti velem, hogy én vagyok a hibás mert feladtam, hogy egy kudarc vagyok. És van neki egy elve a válásról, hogy ő inkább ülne kényszer házasságban minthogy ezzel tönkretegye a gyereke életét.

2021. jún. 28. 01:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt a bizonyos "jóbarátot" ilyen beszólás után elküldeném a qrvaanyába. És többet nem beszélnék vele. Aki szerint inkább tűrd el a veréseket, mert a gyereked "ne nőjön fel csonka családban", azt inkább kerülni kell, mert lehúz téged.
2021. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
en egy olyan házasságba születtem, ahol kb anyam nem lépett ki mert nem volt divat akklr, apam nőzött folyamatosan, mindig ereztem gyerekkoromtol kezdve h valami nem jo. Nem volt szeretet, egyedul a nagyszüleimtol kaptam valamit. Szoval önbizalmhiany, öngyilkossági kísérlet, szexfuggoseg, alkoholizmus - ezeket köszönhetem. a csodálatos, egyutt joban rosszbna szuleimnek. Most ks egyedülálló anya vagyok, mert olyan selejt ferfiakat valasztottam... Hat ennyit a szép családrol :) szoval ne aggodj ezen.
2021. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
egy jo baratom a szép családjának köszönhetően ( nagyon tehetséges fiu) elment egeszen az usa-ig, ahol ferfiprostituáltként dolgozik és van egy AIDS es barátja. Előző voltam. En jobbnak latom, hogy egyedül nevelem a kicsit, mint hogy negatív példákat kapjon egy "nem szokás elválni" közösségből. Amugy mikor valtatok el, hogy apjka barátnője terhes? szép ember az ilyen... lattam egy párat....
2021. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

7 hónapja váltunk el, a barátnője 4 hos terhes 🤷

Sajnálom hogy keresztül kellett menned ezeken kedves utolsó. Remélem hogy találsz majd valakit aki ezt azt a ürt betölti és boldoggá tesz.

2021. júl. 16. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!