Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket egyedülálló nőként nem tudnál megoldani és emiatt nem mersz elválni?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa:

festés - még egy szekrényt se tudnék egyedül arrébb tolni, az meg nekem luxus, hogy festőt hívjak. Meg nem hiszem, hogy a festők dolga lenne a bútortologatás is. Mondjuk elég irreális félelem ez is, ugyanis hiába vagyok házas, festés utoljára 8 éve volt, emiatt aztán baromi kár fenntartani ezt a poklot.

bútorösszeszerelés - Nem tudnám nőként megoldani egy új bútor összerakását.:(

borosüvegből kihúzni a dugót - basszus, még ez se megy:(

vezetés - nincs jogsim és addig jó, amíg nincs. Pánikfékező lennék. Nem nekem való.



2021. júl. 31. 00:19
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
86%

"festés - még egy szekrényt se tudnék egyedül arrébb tolni, "


Ezek igen vicces kifogások.

A festést eleve jobb szakemberre bízni, és a bútorokat is ők mozgatják.

Nagymamám 70 feletti özvegyasszony, egyedül él, és pár éve levezényelt egy komplett lakásfelújítást.


"borosüvegből kihúzni a dugót "

Ja, hogy ilyen világszerencsétlene vagy? :D :D


A vezetés már no comment. A nők nagyrészének semmi gondja vele.

2021. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
91%
#8: Az Ikeánál lehet kérni bútorösszeszerelést.
2021. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
65%

Én 55 kiló vagyok, de amikor 47 voltam 170 centihez szülés után is képes voltam oddébbtolni bútorokat és vittem a lakásom felújítását gyerek mellett. Az ilyen életképtelen emberek miatt nézik le a nőket..


Egyszer bejött egy patkány a lakásba, na azt nem tudtam egyedül megoldani, egyrészt mert be voltam tojva, félek tőle, először láttam, másrészt meg mert a gyereket nem mertem sehol hagyni egyedül a sok hülyeség miatt, amit olvastam. Kimentem a lépcsőházba és leszólítottam az első embert, hogy segítsen már. Kiderült, hogy egér volt, vagy bébipatkány, ki lett kergetve.


Be tudok kötni lámpát, fel tudok fúrni polcot, és igen, a kétszemélyes szekrényt nem tudom összerakni, kell szerezni egy havert, aki átjön és segít egy üveg valamiért cserébe. A közelben lakó tinit is meg lehet kérni mittudomén 5ezerért.


Amit nem tudok elintézni egyedülálló vékony anyaként? A könyvelés, azt utálom, meg az adópapírok, de ebben is fejlődöm. Itt sem a képesség hiányzik, ismereteket tudok szerezni, csak egyrészt utálom csinálni, másrészt tartok tőle, hogy elrontom.


Festeni pl kifestek, az én falam, 8 osztályt végzett is képes rá, a gyerek szobáját én festettem elsőre, szép lett.


Youtubeon vannak videók, ha valamit nem tudsz és ne fogd már a nemedre, ha béna vagy, pont mint mikor férfi nyafog, hogy nem tud főzni.. de tudna főzni, ha követné a receptben leírtakat. Ő NEM AKAR főzni, ahogy te sem akarsz semmit csinálni, ami kicsit is megerőltető.


Hozd rendbe a kondidat 20 kilós már a gyerekem és lazán emelgetem, vagy cipelem egy utcát, ha nagyon fáradt, vagy nem lát ki a tömegből! Ezek nem azért vannak, mert nő vagy, hanem mert önző vagy és lusta, ezért inkább butának tetteted magad! Emeld meg a feneked és hagyd abba a nyafogást!


Egyébként az emberek festetnek. Nem minden férfi fest szépen! Jajj nem is értem baszki hogy létezhet ilyen 2021ben..

2021. júl. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom ki hol tanult fizikát, de... a testsúly és a testi erő nem egyenlő egymással. Egy 200 kilós ember is lehet nevetségesen gyenge és egy 70 alatti is lehet röhejesen erős.
2021. júl. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem fizikafüggő, hanem inkább biosz. Izom-zsír arány, talán csak a fogási technika változtat a dolgokon, ha már belekevered a fizikát.
2021. júl. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Az emelőerő (amit kifejtesz) és a testsúlya az mind fizikai részről is nézhető, nem csak biológiailag. Bár az igaz, hogy a jó fogás is sokat számít bizonyos esetekben.
2021. júl. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán társfüggő vagyok. Jó egy lelki támasz a mindennapokra.
2021. júl. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
(Inkább kapcsolatfüggő. Társfüggőség az egészen más. Elnézést, hogy rosszul írtam.)
2021. júl. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
83%
Nincs neked véletlenül bútorfétised?
2021. júl. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most talált fel egy új fétist a 19-es válaszoló a GyK oldalon. (már ha ez új fogalom)
2021. júl. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!