Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket egyedülálló nőként nem tudnál megoldani és emiatt nem mersz elválni?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa:

festés - még egy szekrényt se tudnék egyedül arrébb tolni, az meg nekem luxus, hogy festőt hívjak. Meg nem hiszem, hogy a festők dolga lenne a bútortologatás is. Mondjuk elég irreális félelem ez is, ugyanis hiába vagyok házas, festés utoljára 8 éve volt, emiatt aztán baromi kár fenntartani ezt a poklot.

bútorösszeszerelés - Nem tudnám nőként megoldani egy új bútor összerakását.:(

borosüvegből kihúzni a dugót - basszus, még ez se megy:(

vezetés - nincs jogsim és addig jó, amíg nincs. Pánikfékező lennék. Nem nekem való.



2021. júl. 31. 00:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
90%
Az a jó, hogy a legtöbb bútor vásárlásnál lehet szerelést kérni... Nahát, ilyen ez a 21. század.
2021. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Elvált vagyok 14 éve. Tavaly cseréltem le az ágyaimat. Kerestem fuvarost, aki hazahozta, behozta, összerakta, a régieket meg elvitte. Fizetni kellett érte, de ez van. Ezt belekalkuláltam akkor, amikor eldöntöttem a cserét. Ne legyél életképtelen.
2021. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 23 éves vagyok, de nem hogy festeni, hanem vakolni, glettelni, és aztán utána festeni is tudok, és csináltam is már nem egyszer.

Nehogy azt hidd hogy olyan nehéz, egyszerűen csak tovább tart ha nincs benne rutinod/gyenge vagy.

2021. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
A borosüveghez meg vegyél karos dugóhúzót, nekem is olyan van, egyáltalán nem bonyolult.
2021. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ilyen, mert veled ellentétben én életképes vagyok, és nincs olyan mindennapos dolog, amit ne tudnék megcsinálni.

Bútort összeszerelni nem kell mindennap, legalábbis személy szerint nincs annyi pénzem, hogy hetente cserélgessem a bútorokat. Arra az X évente egy alkalommal, amikor nagy háztartási bútort veszek, ami nem egyemberes munka, vannak barátaim, akiket megkérjek, hogy segítsenek (igen, akár életképes nők is...), sőt akár a szomszédot is megkérhetném, mert normális viszonyunk van, amibe belefér, hogy X évente egyszer segítsünk egymásnak. Ha meg ez nem lenne meg: rengeteg cég vállalja plusz pénzért, hogy összerakja és a helyére rakja a bútort. Max. egy-két hónappal később cserélem le a bútort, ha nagyon nincs pénzem. Ugyanez a festésnél is. Egyszer kell jó festéket venni, ami mosható, aztán rengeteg évig semmi gond nincs rá. Annyi idő alatt meg össze lehet spórolni a pénzt a munkásokra, ha egyedül nem megy.

Borosüveg: nem kell inni, és akkor ez nem lesz probléma.

Vezetés: rengetegen élnek úgy, hogy nincs autójuk. Olyan helyre kell költözni, ahol normális a tömegközlekedés, egyre több helyen van lehetőség a nagybevásárlás házhozszállítására.


Szedd össze magad, kezdj el edzeni, mozogni, akkor lesz valami fizikumod is. De a leírásod alapján te úgyis inkább a kifogásokat keresed, mert félsz az önálló élettől, és inkább valakinek a kinövése vagy...

2021. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
89%
Ne égesd már a nőket!
2021. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
73%

Hát jól leosztottak az okosok, de itt másra nem is számíthatsz.

Értem amiről írsz, mert ugyanilyen helyzetben vagyok családilag.

De: sokkal többre vagy képes, mint hiszed! Egyrészt lehet, hogy van egy párod, aki elhiteti veled, hogy semmire nem vagy képes, de ez nem igaz!

Másrészt azt tudni kell, hogy ha az ember nehéz helyzetbe kerül, bizony olyanra is képes, amire egyébként nem. Főleg a nők! Csak nem kell megijedni, és hinned kell magadban!

2021. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, vezetni én sem fogok soha, ezért beköltöztem Budapestre a válásom után (addig egy kisvárosban éltünk). Itt jobbak a munka lehetőségek is, iskolák stb. A bútor összeszerelést megoldja a szállító is, festésnél csak kipakolok és a festők eltologatják a bútorokat. Amikből van elég, nem fogok újakat vásárolni amúgy az elkövetkező 10 évben. Mindent meg lehet oldani férfi partner nélkül. Lehet, hogy plusz pénz néha, de a nyugalmam fontosabb. Családom már nekem sincs, viszont van sok barátom, házaspárok is, ha valami nagy dologra lenne szükség, meg tudnám kérni őket ismernek évek óta, nem hiszem, hogy a barátnőm féltékeny lenne, ha a férje szerelne meg nálam valamit.
2021. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Ja, még valami, már lehet kapni csavaros tetejű borokat és egész finomak. Juhász Rozé például meg a legtöbb irsai olivér. De nem egy ördöngösség nyitót használni, vegyél olyat aminek oldalt karjai vannak, ne azt a sima kis spirálosat, azzal szinte gyerekjáték bort nyitni.
2021. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Nálam egyedül a lakhatás megoldása volt probléma. De már megoldódott.
2021. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!