Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket egyedülálló nőként nem tudnál megoldani és emiatt nem mersz elválni?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa:

festés - még egy szekrényt se tudnék egyedül arrébb tolni, az meg nekem luxus, hogy festőt hívjak. Meg nem hiszem, hogy a festők dolga lenne a bútortologatás is. Mondjuk elég irreális félelem ez is, ugyanis hiába vagyok házas, festés utoljára 8 éve volt, emiatt aztán baromi kár fenntartani ezt a poklot.

bútorösszeszerelés - Nem tudnám nőként megoldani egy új bútor összerakását.:(

borosüvegből kihúzni a dugót - basszus, még ez se megy:(

vezetés - nincs jogsim és addig jó, amíg nincs. Pánikfékező lennék. Nem nekem való.



2021. júl. 31. 00:19
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Nem hagyom el a férjemet, mert csak ácsingózok a bor után, mert nem tudom nélküle kinyitni.😄
2021. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen no vagy, én már többször kifestettem,bármit mrgoldok férfi nélkül.
2021. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nő vagy, és nem egy nőket lejáratni akaró pasi? :D
2021. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Persze, sok minden megoldható, de azért látom az egyedülálló nőismerőseimen, hogy azért boldogulnak olyan marha jól, mert valakinek a közeli családtagok közül van autója, akit lehet ugrasztani, ha kell. (Ugyanis elég sok nőt ismerek, akinek nincs jogsija vagy ha van is, nem használja, mert retteg a vezetéstől.)

Ettől függetlenül tényleg igaz, hogy sok mindent meg tudtam már oldani kényszerből, amit nem hittem volna magamról korábban. De éltem fél évig egyedül és kénytelen voltam visszafogadni az akkori agresszív élettársamat, mert bizonyos dolgokkal nem boldogultam.

Megtanultam flexelni is, a kerítést is 90%-ban egyedül javítottam meg, mert annyira tönkrement már, hogy a kutyáim állandóan szétszedték. Dekopírfűrészt is simán használom, csináltam már hőszigetelt cicaházat 90%-ban egyedül, a kutyaházakat is én alakítottam át hőszigeteltté, de mindig ott van az, hogy 90%-ban. Mindig volt egy pont, amihez gyenge volt a kezem vagy kevés voltam egyedül.

Nem okoz gondot egy adóbevallás kitöltése, se egy uniós pályázat megnyerése, könyvelni is könyveltem bizonyos szintig, de a gyakorlati dolgokhoz gyenge vagyok, ez van, fizikailag is gyenge vagyok hozzá. Festést is meg tudom oldani egyedül, ha a bútorok nincsenek a fal mellett és ha nem az emeletről van szó, aminek 3 méter a belmagassága. Pénzem sose lesz annyi, hogy én egy ekkora házhoz festőt fizessek. A legtöbb családi házas ismerősöm maga intézi a festést, mert luxus egy 160 nm-es házat kifestetni szakemberrel.

A lefolyó is eldugul állandóan és nem hívhatok minden alkalommal szerelőt, emiatt ki se jönne egy ponton túl megunná. Én meg nem tudom alul lecsavarni azt a micsodát, amin keresztül ki lehetne tisztítani. Lehet rajtam gúnyolódni, de ez van.

Van egy ismerősöm, ha bármi komolyabb baja van a kutyának, úgy kell ismerősöket vadásznia, akik autóval el tudják őket vinni az állatkórházba. Egy idős kutyánál ez se olyan ritka, hogy erre szükség van. Hívtam már állattaxit, amikor épp nem volt autó, de azok baromira nem mindig akkor érnek rá, amikor a kutya rosszul van és nem túl sok ilyen vállalkozó van, aki ezzel foglalkozik.

Éltem én 25 évig autó nélkül, lehet úgy élni persze, de igazából akkor se voltunk autó nélkül, mert a nagypapámnak volt autója és havonta pár alkalommal mindig segített. Ha nem lett volna az autó, a kutyáim se éltek volna meg olyan magas kort, ez egész biztos.

Én tudom, miért hoztam ezt a kompromisszumot.

2021. júl. 31. 14:49
 35/52 anonim ***** válasza:
62%
Költözz egy normálisabb házba. Aki azért marad együtt egy bántalmazó exszel, mert derogál neki szerelőt hívni, az meg is érdemli a sorsát. Költözz újabb lakásba, ha itt állandóan mindent szerelni kell. Ne tarts kutyát (és gyereked se legyen) ha egyedül nem tudsz gondoskodni róla. Ha te a kutyáidért hozol kompromisszumot, akkor szenvedj csak tovább nyugodtan.
2021. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Van gyerekem és van kutyám. Nem tudnék nélkülük élni és nem is akarnék.
2021. júl. 31. 15:09
 37/52 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is van gyerekem, de én megtanultam egyedül eltartani, pedig nem vezetek és nem szerelek meg semmit. Ha te nem vagy hajlandó bevállalni az extra nehézségeket, az a te egyéni szocproblémád.
2021. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Mondjuk a stílusotokat elnézve nem csodálom, hogy egyedülállók vagytok.
2021. júl. 31. 15:24
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy. Életképtelen.

Ja, az "állandóan" eldugulo lefolyot normális szakemberrel csináltad, mert nem normális az állandó dugulas. Vagy olyan onallitlan vagy, ahhoz is kéne valaki, hogy megmondja, hogy a lefolyóba nem dobalunk minden sz.rt?

2021. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
33%

Ti, akik így válaszoltok, személyesen is ezt a stílust hoznátok, ha valaki segítségért fordulna hozzátok?

Ez borzasztó. Próbáljatok egy kicsit emberibbek lenni, pláne egy olyan emberrel, aki nektek az ég világon semmit sem ártott! 🙏

2021. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!