Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket egyedülálló nőként nem tudnál megoldani és emiatt nem mersz elválni?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa:

festés - még egy szekrényt se tudnék egyedül arrébb tolni, az meg nekem luxus, hogy festőt hívjak. Meg nem hiszem, hogy a festők dolga lenne a bútortologatás is. Mondjuk elég irreális félelem ez is, ugyanis hiába vagyok házas, festés utoljára 8 éve volt, emiatt aztán baromi kár fenntartani ezt a poklot.

bútorösszeszerelés - Nem tudnám nőként megoldani egy új bútor összerakását.:(

borosüvegből kihúzni a dugót - basszus, még ez se megy:(

vezetés - nincs jogsim és addig jó, amíg nincs. Pánikfékező lennék. Nem nekem való.



2021. júl. 31. 00:19
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha inkább visszafogadtad az agresszív pasid az csak téged minősít és nem mást. Bravó. Betegesen vállon magad. Életképtelen vagy. Pont.
2021. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
*Veregesd vállon magad.
2021. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Tanult tehetetlenségnek hívják ezt.
2021. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudok megcsinálni, mert egy gyenge, bénácska nőszemély vagyok (mondjuk a borosüveget nagy erőlködés után azért ki tudom nyitni :D), de ilyenek miatt nem tologatnám a válást. Mondjuk lekopogom, szerencsére keresek annyi pénzt, hogy tudjak segítséget hívni, ha pl. vmi nehéz dolgot kellene lecipelni vagy mondjuk pl. magas ablakot néha lemosni, mert szédülök, ha létrára kell másznom. Autót nem vezetek, nincs jogsim, de nem is mással akarom fuvaroztatni a p...mat, nem esik le az aranygyűrű az ujjamról, ha tömegközlekedésre kell szállnom.
2021. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Jézus ereje.....mit nem tudsz ezen megoldani.Ne legyél ilyen életképtelen. Én 55kg-os nő vagyok, most már 44 éves, de annyira arréb tolok bármit, hogy festeni tudjak, de még glettelni is.Polcot is felfúrm, a számítógépet is összerakom, feltelepítem.Sokáig éltem egyed7l, de nem ezért, gyerekorom óta !ego

dom amit kell, Apukám sokmindenre megtanított, szerettem neki segíten.Persze már a párommal közösen oldunk meg mindent, festést is, házimukát is.Barátnőmnek is volt egy b...f..sz férje, ő sem csinált semmit, mondván, hogy a lakás nem az övé,barátnőm kifestette az egész lakást.El is vált tőle elég hamar.

2021. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Mit teszel a lefolyóba, hogy eldugul annyira, hogy szerelő kelljen? 15 éve lakom a mostani lakásomba,nem egyedül, de egyszer nem kellett.
2021. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Kedves 45-ös!

Lehet, hogy nem mindenkit tanít meg az apukája?

Én is arrébb tolom a bútort, festek, de sokkal nehezebb úgy, hogy nekem kell rájönni a dolgok mikéntjére.

2021. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

“ bútorösszeszerelés - Nem tudnám nőként megoldani egy új bútor összerakását.:(”

Ki kérte hogy te rakd össze? Vannak bútor osszeszerelok akik házhoz jönnek, és pénzért osszerakjak.



“vezetés - nincs jogsim és addig jó, amíg nincs. Pánikfékező lennék. Nem nekem való.“

És? Minek a jogsi akkor? Anélkül szerinted nem tudsz megélni, és eljutni a-bol b-be? Rengeteg embernek nincs jogsija,vagy autója.

2021. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Szerintem a butor osszerakas a legkevesebb problema...

Sokan elnek egyedul , es valahogy megis tulelik

2021. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Bútorrendezéshez: [link]

Fantasztikus holmi! Párhavonta rendezgetem a szobákat, mert… csak.

2021. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!