Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket egyedülálló nőként nem tudnál megoldani és emiatt nem mersz elválni?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa:

festés - még egy szekrényt se tudnék egyedül arrébb tolni, az meg nekem luxus, hogy festőt hívjak. Meg nem hiszem, hogy a festők dolga lenne a bútortologatás is. Mondjuk elég irreális félelem ez is, ugyanis hiába vagyok házas, festés utoljára 8 éve volt, emiatt aztán baromi kár fenntartani ezt a poklot.

bútorösszeszerelés - Nem tudnám nőként megoldani egy új bútor összerakását.:(

borosüvegből kihúzni a dugót - basszus, még ez se megy:(

vezetés - nincs jogsim és addig jó, amíg nincs. Pánikfékező lennék. Nem nekem való.



2021. júl. 31. 00:19
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen. 10 évig éltem egyedül, mielőtt férjhez mentem. Eltartom magam, ellátom magam, lakást felújítok és erős is vagyok, ha kell. A férjem is ilyen, ő is élt előtte egyedül, tud mosni, főzni, takarítani, és nem szorul rá arra, hogy ellássam. Valahol itt kezdődik szerintem egy kapcsolat két felnőtt ember között.
2021. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
76%
Éjféli troll? Vagy mi akar lenni ez a kamukérdés?
2021. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
95%
Egy valami van, amiben jobb vagyok, rutinosabban parkolok, mint ő ;) (1. voltam)
2021. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Én nem vagyok erős, 52 kg vagyok, nem tudnék összerakni egy új bútort. Most kit kérjek meg erre? Azoknak nem gond, akiknek nagy a család, van apja vagy nagybátyja vagy valaki, aki fél évente ugrasztható ilyesmire, de nekem nem nagyon van senkim, nem nagy a család és aki volt, meghalt vagy másik országban él. Ha ismerős férfit kérnék meg erre, azt tutira félreértené vagy ő vagy a felesége. Volt olyan basszus, hogy a fűtésszerelő felajánlotta, hogy lehet olcsóbb a szerelés és nekiszorított a konyhaszekrénynek, majdnem megerőszakolt!

Mi a fene olyan hihetetlen azon, hogy félek ezektől?

2021. júl. 31. 00:34
 5/52 anonim ***** válasza:
84%

Ne szórakozz, a 8 éves fiam egyedül összerak egy bútort! Szedd már össze magad!


Számomra az a döbbenetes, hogy a fűtésszerelőt nem jelentetted fel ott helyben!


Az ilyen nők miatt tartunk ott ahol! Moss hideg vízzel arcot és nőjj fel!


N37

2021. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Ketten alig bírtuk összerakni a férjemmel amit a legutóbb vettünk. Millió kis darabban érkezett és tartani kellett, különben nem lehetett összecsavarozni, de még a csavar se ment be mindig simán, fél órát kínlódott a férjem, mire annyira merőlegesbe sikerült állítani a két lapot, hogy minden furat stimmeljen. Megnéztem volna, ahogy a 8 éves fiad összerakja.
2021. júl. 31. 00:41
 7/52 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van. Akkor éld le az életed olyasvalakivel, akit azért tartasz magad mellett, hogy legyen ki fogja a lap másik felét! Nem érzed, mennyire szánalmas?
2021. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
De, szánalmas és akinek vannak más családtagjai, akiket megkérhet, az soha nem fogja megérteni, mennyire szánalmas, ha ilyen mindennapi piszlicsáré dolgokban a szomszédot vagy ismerősöket kell zargatni.
2021. júl. 31. 00:46
 9/52 anonim ***** válasza:
71%

Nem kérek meg mást. Ha meg nem tudnám megoldani azt a kva bútort, akkor inkább nem kell. Ennyire egyszerű. Nem kell zargatni senkit. De az a gond, hogy ehhez önbizalom kell és bátorság, hogy valaki kiálljon az életéért és élje, ahogy erejéből telik. Te nem ilyen vagy a jelek szerint. Inkább sajnálod magad még pár kört egy névtelen fórumon, mert neked ez nem lehetséges megvalósítani, bezzeg másoknak milyen könnyű az élet, mert százan ugranak ha baja van,d e szegény te egyedül vagy brühühü, aztán befekszel Józsika mellé az ágyba és jön a következő nap. Mindez azért, mert gyáva vagy belátni, hogy lehetne másképp, csak tenned kell érte!


Amúgy pont holnap kezdem a lakásfelújítást, igen, egyedül, szomszédok és rokonok nélkül, majd gondolok rád! Mert lehet másképp, csak akarni kell!

2021. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Lehet. Meg az is lehet, hogy 15 kg-al több vagy nálam és nem okoz neked gondot a konyhaszekrényt arrébb tolni fél méterrel.
2021. júl. 31. 00:56
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!