Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt párom folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom folyamatosan zaklat engem és megfenyegetett hogy megver/megveret vkivel ha meglát az utcán. Jelentsem fel?

Figyelt kérdés

Ma már 33szor hivogatott, és még egy idegen számrol is irt smst, azt irta h tetszem neki es meg akar ismerni, persze más nevében irta. Ki akar csalni az utcára. A tegnapelőtt is voltam sétálni a barátnőimmel, es akkor is zaklatott, meg akart allni, majdnem elütött, aztan pedig jött a csajával akivel megcsalt engem es a kocsibol mutogattak hogy kapjam be.

Jelentsem fel a redörségen? Már félek kimenni egyedül az utcára.


2010. aug. 28. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
igen feljelented ő meg mégjobban bekattan és NEM lecsukják aki me ilyen elmebeteg az nem fossa le a bokáját amiért kihallgatják meg letolják. SAJÁT TAPASZTALAT
2010. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

először is sim kártyát kidob. a telefonos zaklatásnak máris vége. ezek után hagyni szépen békén, mert a rendőrség igen jó eséllyel tényleg nem tud semmit csinálni, addig pedig csak felbőszíted.

9nvédelmi eszközök zsebbe, utcára csak másokkal, telefonra gyorshívóként 112 beállít és uccu neki a világnak, ne foglalkozz vele, meg fogja unni.

2010. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Butaság, a múlt századból maradt itt, hogy csak vérfolyamra avatkoznak be a rendőrök.Mióta egy-két lányt megölt az elutasítottja, azóta kissé komolyabban veszik a fenyegetőzést.

Amúgy a zaklatást barátnőid is látták, miért nem lépsz?

2010. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
14:13 nem tudom hol tartod a semed. én mint írtam pl aját tapasztalatból mondom h így van már más kérdésnél is írtam a rendőrségen is mondták nekem nem tudnak tartósan segíteni. de barátnőmet úgy megverte az apja h a feje szétnyílr hát abból az ügyből se lett semmi. egy másik barátnőmnek a pasija az orrát törte, felfüggesztett lett csak, felejtsétek már el a nagy szavakat MAGADAT kell védeni mert senki nem fog téged!!!!!!!!
2010. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a feljelentést visszavonni, még ha a saját apja is, és akkor lesz belőle valami.
2010. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

Ha a lopás miatt is van ügye, meg hozzájön az életveszélyes fenyegetés, akkor ott nem felfüggesztett néz ki.

Mondjuk nem is életfogytiglan.

2010. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
mennyi tapasztalt ember van... adja isten h ne kelljen rájönnötök menniyre nem segít senki.
2010. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem kellene lebeszélni a feljelentésről. Ha elballag és bejelenti, mit veszíthet? Így meg csak ül és nézi a monitort, közben nem változik semmi. Egyetlen konkrét tanácsot, amit hasznosítani lehet, nem kapott a kérdező.

És bizony, tapasztalt vagyok. A szociális szférában dolgozom, muszáj tapasztaltnak lenni.

60N

2010. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ÖNVÉDELEM itt egy tanács
2010. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

Szia


Kicsit hasonló helyzetben voltam csak nálam nem fenyegetés volt hanem csak hívogatott de napi kétszázszor ismeretlen számról csak azt szövegelte hogy vissza akar kapni csak egyszer mondta hogy ha az ővé nem leszek akkor mássé se tenni fog róla, ekkor sokaltam be el mentem feljelentettem, Szerencsém volt mert a telefon szám a sajátja volt a vége az lett hogy 50000Ft-ra meg büntették és 30 méteres távoltartásit adtak ki. És nem is hívhatot fel.Igaz utána leültünk és meg beszéltük hogy vége és éljünk tovább. Azóta nem hívott ez 6 éve volt.

Azt hogy most mi van nem tudom de akkor szerencsém volt hogy olyan rendörhőz és biróhoz kerültem aki ezt a dolgot amugy is elitéli.

2010. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!