Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemmel vàlunk,hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel vàlunk,hónapok óta megcsalt! Van egy közös gyermekünk. Kinek,hogyan sikerült ezt feldolgoznia ezt a dolgot? Mennyi idő után enyhül az érzés? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%

Ideje lenne hogy belássák az emberek, nem akkor követik el a hazugságot és a csalást amikor félredugnak, hanem akkor amikor elhitetik a párjukkal, hogy képesek lennének leélni egy életet úgy hogy rá sem néznek másra.

A te hibád is, hogy lehetetlent várod el és felháborodsz, ha mást tapasztalsz.

Most, hogy bekopogott a valóság az ajtódon, vajon még mindig nem leszel hajlandó róla tudomást venni, vagy észre veszed végre?

2020. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem is megcsalt, 16 év házasság után, de én nem roskadtam magamba, jobb is, hogy megszabadultam tőle. Legalább nem kell azon rágódnom, hogy hol van, kivel, mit csinál, élet a nyugodt kis életemet. Ha nem lenne közös gyerek, asszem, meg se kérdezném, mi van vele. Ő azóta összeköltözött az új nőjével, és szenved mellett, mert egy pénzéhes lusta nő, aki meg is mondta, hogy elvárja, hogy a pasi eltartsa. Na, az én volt férjemnek viszont most nem megy olyan jól, folyton ideges, tele van adósággal, és nekem jön panaszkodni. Tudom, nem szép dolog, de valahol kárörvendő is vagyok, hogy ha neked ezt kellett, akkor most már éld ezt az életet. Bár ahogy ő fogalmaz, most már élete sincs. Örülj neki, hogy kaptál egy második esélyt, hogy találj magadnak olyat, akit szeretsz és aki viszontszeret. A gyerek meg sok boldogságot tud okozni.
2020. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%

#2 Finom, mi? Jó megfürdni a volt férjed nyomorában, igaz?

Remélem, ezekután még egy magasabb, egy jobb minőségű, erkölcsössebb embernek is gondolod magad a volt férjednél, miközben élvezkedsz rajta, hogy neki most milyen.

2020. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok vele rosszindulatú, próbálok segíteni neki, sőt meghallgatom a sírását is, és még abba is belementem, hogy késve fizesse a gyerektartást. Nem érzek bűntudatot. De igen, sajnos vagy sem, valahol azért jó érzés, hogy nem jobbat talált. Ilyen gyarló az ember, tudom.
2020. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Kedves anonim!

Akkor szerinted hogy működik egy párkapcsolat,házasság?

Tehát véleményed szerint nyitott párkapcsolatban kellene élni?

Minden kapcsolat egy hazugság?

Mindenki félrelép,csak hol kiderü,hol nem?

2020. okt. 25. 15:21
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
2es és 4es vagyok. Sajnos nagyon sok házasságban lépnek félre a felek, én azt tapasztalom. De vannak pozitív tapasztalatok is, ahol bár sokáig éltek egymástól távol, mégsem csalták meg egymást. Nem vagyunk egyformák. Mi megpróbáltuk a nyitottat, ami úgy nézett ki, neki lehet bármit, nekem semmit. Nálunk nem működött. Inkább elváltunk, így a tiszta.
2020. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az anonim vagyok, de valamennyire egyetértek vele. Úgy működik, hogy amikor eljön az ideje, el kell engedni a másikat. Nyilván gyerekkel (de akkor is, ha háziállatról van szó) nem olyan egyszerű. Én nagyon sokat nyeltem azért, hogy gondoskodni tudjak róluk. De az örökké birtokolhatóságban már nem hiszek.
2020. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Háát igen,teljesen jogos!

Ezek szerint akkor tarts egy pasit szexre...,komoly kapcsolat kilőve.Mondjuk jelenleg nem is kellene! Akkor nem csalódsz :)


Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat!!

2020. okt. 25. 15:33
 9/24 anonim ***** válasza:
9%

#5 Szerintem a férjed ugyanaz az ember, aki akkor volt amikor összeházasodtatok. Egy szemernyivel sem lett más most vagy rosszabb.

Az egyetlenegy különbség az, hogy egy szélesebb perspektívából látsz rá most.

Én csak azt mondom, hogy olyan kereteket szabtatok a saját kapcsolatotoknak amiben elismerhetetlen lenne minden hasonló érzés. Így nem csoda, hogy ez meglepetésként ér téged ez.

Naivitás viszont emiatt azt hinni, hogy a férjed bármivel rosszabb ember lenne az átlagosnál. Naivitás azt hinni, hogy egyszerűen csak a rossz emberrel találkoztál és a rossz embernek hittél.

Nem tűnik fel, hogy mindenkivel megtörténik ugyanez?

Sokkal fontosabb a félrelépésnél az elköteleződés egy közös élet iránt.

A valódi kérdés az, hogy ez megvan-e vagy sem.

2020. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szexre mindig találni pasit, bárhányat. Mindennap mással lehetnék, de azért nem teszem. Amióta elváltunk, csak egy valaki van, de vele sem lesz komoly soha. Ez most így jó, nem akarok összebútorozni senkivel, élvezd a szabadságot.
2020. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!