Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csak engem okol mindenért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak engem okol mindenért?

Figyelt kérdés

Ha a férjem lépett ki a házasságból (válófélben vagyunk)és együtt lehet az új szerelmével végre, miért van az, hogy mikor jön a gyerekhez kiabál velem és engem okol kizárólagosan a történtekért, hogy minden miattam van.

Természetesen nem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim de nem értem ezt a hozzáállást. Mi értelme?


2010. aug. 31. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Aljas módon a gyerek megtévesztése az értelme, aki még sok mindent nem ért, vagy nem ért olyan áthatóan mint a felnőttek.


Ennek az eredménye az lesz hogy majd idővel a gyerek is a fejedhez vágja ezeket, én sürgősen leállítanám!!

2010. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress te is egy pasit, az majd jól lecseszi a férjedet ha mond valami gonoszat.
2010. szept. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Talán azért, mert lehet, hogy pont azért romlott meg a kapcsolatotok, amilyen okokat most a fejedhez vág. Szívesen élt volna veled, és nem kellett volna ebbe az új kapcsolatba belemennie, ha nem ilyen lennél.
2010. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt azért, mert tűröd, hogy ezt csinálja veled.

Másrészt azért, mert egyszerűbb, mint beismerni a saját szánalmasságát.

2010. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

*Talán azért, mert lehet, hogy pont azért romlott meg a kapcsolatotok, amilyen okokat most a fejedhez vág. Szívesen élt volna veled, és nem kellett volna ebbe az új kapcsolatba belemennie, ha nem ilyen lennél.


Jaj, ne már! :) Szeeegény, szerencsétlen pasi, aki akart volna a kérdezővel élni, de szemét kérdező megakadályozta!! Ugye ezt nem mondod komolyan? Egy kapcsolatért mindig a benne lévő 2 ember felelős, nem az egyik, nem a másik, és sosem a harmadik. A pasinak nem adott az Isten szájat, hogy ha valami problémája van, azt még időben jelezze? Ugyan már! Te vagy nagyon fiatal és tapasztalatlan vagy, ha ezt gondolod, vagy iszonyú nagy önértékelési problémákkal küzdesz.

2010. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is elképzelhető, hogy a férjednek elege lett mindabból, amit most a fejedhez vág, és hiába van szája, esze nem volt elég ahhoz, hogy időben kapcsoljon és visszahozza a szakadék széléről a házasságotokat. Ezzel nem azt állítom, hogy rajtad múlt az egész, hanem minimum amiatt terheli a férjedet is felelősség, amit leírtam, továbbá amiatt, hogy a te viselkedésedet, hozzáállásodat a házasságotokban nagyban befolyásolta az ő hozzáállása, magyarul: kettőn áll a vásár.

Ha akkor nem ismerte fel, hogy kerülget benneteket a baj, és nem szólt, most ne csodálkozz, hogy így reagál - érzelmileg unintelligens.

2010. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen! Kettőn áll a vásár!
2010. szept. 1. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 8:57-es. Nagyon tévedsz. Egyrészt 50 éves vagyok és pont azért váltam el, mert nem lehett megbeszélni a volt feleségemmel a problémákat. Érdekes módon a mostani párommal mindent meg tudunk beszélni. Sajnos nem mindenki alkalmas erre, mert vannak olyan nők, akik nem tűrik, ha másnak eltérő véleménye van az övükétől.
2010. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk pont fordítva történtek a dolgok!

A férjemmel nem lehetett semmi problémát megbeszélni, mert ha szóba hoztam valamit, azonnal üvöltött.

Egyébként meg egész házasság alatt csak a hátát lehetett látni, ugyanis ült a gép előtt....

2010. szept. 2. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!