Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egyszer elnéztétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer elnéztétek a megcsalást, utána mindig elnéztétek, ha derült még ki vagy végül elváltatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 23:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%

#9


Megbízhatóbbnak tartanánlak ha mondjuk 95%-ot mondtál volna..


De így inkább elbizakodottnak tűnsz.

2021. szept. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
9%
Vagyis #10
2021. szept. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Qrvára nem érdekel, hogy te minek tartasz, nem is tudom, minek írogatod le, egyáltalán hogy merül fel benned, hogy bármit is számít.
2021. szept. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok róla, hogy valaha is megcsalt volna pasim. Ha mégis megtudnék róla ilyesmit, akkor két eset jöhetne szóba. Szakítás, vagy nyílt kapcsolat. Mert bizony nő létemre én is kipróbálgatnék ám pár idegen brokit.
2021. szept. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

4 éves kapcsolatban

Elkezdett fűzni egy masikat csók ia volt.

Szünetet kértem.

Szunet alatt nem nelkulem vergődött "lázasan",hanem elkezdett fűzni megint másokat.

Onnanstól már csak addig voltam vele, mig elinteztem magamnak külföldre egy állást.kintrol még beszéltunk de osszejottem fűvel fával lesz.rtam már.

2021. szept. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
*csók is
2021. szept. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, nekem a párom elsőre megbocsátott, mert csak beszélgettem a sráccal és 1 tali volt (se csók se tapi). De azóta nem igazán merek vergődni, eltelt 2 év és k*rvara figyelek magamra :D Nagy szívesség volt tőle hogy megbocsátott, de elégszer szóba került a téma és fhu, látom rajta hogy egyetlen kis hiba aztán repülök..

Néha még rágondolok milyen lenne ezzel-azzal, de a gondolattól is elszégyellem magam. Azt hiszem tudunk változni, de nekem tényleg egyszeri eset volt és azért talán 18 éves korban még sikerült szemléletet váltani :D

2021. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

A lepontozok nyugodtan maradhatnak megbizhatatlanokkal. Es remelem is h ezt kapják. En nem fogok.

15.

2021. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Eltértünk a kérdéstől..
2021. szept. 29. 12:50
 20/27 Gonosz72 ***** válasza:
37%
Kedves hölgyek.A férfiállat csak akkor megy félre ha otthon valami hiányzik. Higgyétek el a patyolat tiszta lakás,a vasalt tiszta ruha,a finom étel nem mérvadó.Hiszen ezt mind meg tudjuk magunk is csinálni.Egy kis fantázia,egy kis szerepjáték,meglepetés,változatos szeretkezés,közös vacsora és az önmagára adó(nem túlzásba vitt)női igényesség,és a tisztelet ami hűségben tartja a férfit.Tapasztalat 4X nősültem. Most 11 éve találtam meg azt a hölgyet akihez öröm haza menni.
2021. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!