Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egyszer elnéztétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer elnéztétek a megcsalást, utána mindig elnéztétek, ha derült még ki vagy végül elváltatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 23:30
1 2 3
 21/27 Gonosz72 ***** válasza:
73%
Ha valaki félre lép az húzzon el.Ha meghúzza az autómat megbocsájtok.De ha félre ba....k azt soha.Ez igaz mindegyik félre.
2021. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer igen, aztán repül, én is közöltem vele anno. Azóta ehhez tartja

magát, tudja hogy nincs több esélye. Viszek mindent, gyereket ,

házat, aztán mehet vinnyogni a kurvájához.

2021. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%

A férjemmel megegyeztünk ha valamelyikünknek elege van a másikból szól mielött ilyen ocsmány dolgot művel.Egyébként ha netán rájönnék nem csinálnám a církuszt-minek?

A vagyont osztanánk és áldás békesség!

2021. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

#20


Mert akivel félrek*rnak általában szerepjátékoznak, vagy vannak meglepetések gyökér? Általában csak egy sima szexről van szó, ugyanúgy mint a párjával semmi plusz. Az ilyeneknek az kell, hogy egy új emberrel keféljen, ennyi.

2021. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem bocsátanék meg egy esetet sem. De azért én is elgondolkodnék, hol rontottam el.

De igyekeznék tisztességesen, csendesen válni: van egy gyerekünk, az ő lelkivilága is számítana.

Szerencsére nem egy féreghez mentem hozzá, de ha valami baj lenne, nem félnék egyedül maradni. Akik visszafogadnak ezek után ilyeneket, azok maguk is gyáva emberek.

2021. dec. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyet se bocsátanék meg. A csaló mindig csaló marad és pont! A kifogások nem érdekelnek. Az exvőlegényemmel pl ezért szakítottam.
2021. dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó még jó hogy nem mentél hozzá és kiderült Akkor van a baj ha valakit éveken keresztűl csalva van.

Hűlyét csinálnak belőle kihasználják.

Ennek még az a szomorú következménye hogy a következő partnerben sem mer bízni.Sok esetben egy ilyen útán egy életre zátonyra fut minden!

2021. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!