Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire gyakori a válás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a válás az olyan kapcsolatokban, ahol már a házasság előtt megcsalások hada volt, de csak az esküvő után derült ki?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gyakori.
2020. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori. Bár most mondjam azt, hogy így sem eléggé gyakori? Egy ilyen "kapcsolatban" a válás határozottan pozitív lépés.
2020. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Már megint te...?
2020. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, megint ő. Ma még nem maszturbált, most akar.
2020. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 örülök, hogy örömödet leled más "baján"..
2020. nov. 30. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már jó ideje feltűnt, hogy rendszeresen írsz ki kérdést.

Szerintem nem kevés hozzászólást kaptál.

A többség..úgy 99%-ban egyhangúlag azt írta, hogy hagyd a fenébe, hiszen hazugságra épült, hazugságban élsz. Egy ilyen helyzetben tagadásban élve sem fogsz tudni olyan életet élni, hogy legyen egy önfeledt pillanatod mikor nem tudod hogy a férjed merre jár.

Mondd!Tényleg ezt szeretnéd?

Nem akarsz beszélgetni róla?

Ha esetleg mégis...

Nincs a környezetedben egy családtag vagy barát, akivel ezt megtehetnéd?Valószínűleg van, csak nem hiszel nekik. Az is lehet hogy van ,de nem azt akarod hallani ,amit mondanak...

Ha nincs kivel beszélgetni...

Akkor írj privátban,szívesen meghallgatlak, mondok objektív véleményt.


Egy dolog szeretni valakit. De eszelősen ragaszkodni egy olyan személyhez aki nem becsül meg, ezt nem tudom megérteni.

Annyira jó ember nem lehet, hiszen már bebizonyította.

Van még a nagyon jó külsejű illetve a nagyon jó anyagi helyzetű vagy ezek kombinációja.

Más nem is jut eszembe. Mi az amihez ennyire ragaszkodsz?

Engem tényleg érdekelne.


Egyszer írtad hogy nemrég házasodtatok, ebből gondolom, hogy fiatalabb lehetsz még, semmiképp nem 40es korosztály,miért akarsz évtizedekig egy kétségbeesett vergődésben élni?

Még egy évet is nagyon lehet bánni, ha utólag jössz rá hogy már rég lépned kellett volna. Mi az oka, hogy ennyire eltolod magadtól az igazságot és a lehetőséget hogy normális társat találj, aki megbecsül?

2021. jan. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok
2021. jan. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!