Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanácsért jöttem, a férjem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evettke13 kérdése:

Tanácsért jöttem, a férjem és én 5ev házasság után pár hónapja el váltunk van egy közös 4 éves kislanyunk. A volt férjemnek elmondása szerint van egy komoly kapcsolata de én vissza akarom szerezni Ot ?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint van egy komoly kapcsolata,de amikor telefonom beszélünk mindig a saját kis sérelmeihez lyukadunk ki ebből gondolom h ő még nem dolgozta fel a vàllástigy alapból nem lehet szerintem komoly kapcsolatot kezdeni. Nekem azt mondja h nem akarja újra kezdeni de arra fogja h van egy elve h Exszel nem kezdi újra. Van valakinek valami ötlete h h lehetne hozza közelebb kerülni kevésbé gyerekes módszerrel,h lehetne vele megértetni h az elve rossz mert nem 16 éves tinik vagyunk akik csak szakítottak hanem egy család voltunk és van egy gyerekünk. Egyébként a kapcsolatban mindenki hibázott én is ő is , de én úgy érzem meg tudtam neki bocsájtani, azt mondja h ő is de szerintem ez nem így van,mivel tényleg mindig ahhoz lyukadunk ki h én mit tettem vele és én csak folyamatosan kérem a bocsanatott, gyereken keresztül zsarolni és társait nem akarom! Legyszi valaki aki járt hasonló cipőben adjon ötletet,egy városban élünk ,általában hétvégén jonn a gyerekért

#család #válás #Ex vissza szerzése #Vajon szeret még
2021. okt. 6. 08:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

a gyerek miatt is és amiatt is mert attól félsz , hogy jajj nem kellesz senkinek...teljesen kétségbe vagy esve és szánalmas erőltetett próbálkozásra szánod el magad.


Ha a férjed vissza is jönne az erőltetett lenne és nem valós, és nem szeretne téged csak beletörődne.

2021. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Mi válás után 2 évvel újra összejöttünk, de akkor frissében nem ment volna. Túl intenzívek voltak még a sérelmek.

Másik dolog, ha futok utána, zaklatom, tuti nem kellettem volna neki ahogy fordítva sem.

Most idő kell. Ne zargasd, ne könyörögj, mert csak eltaszítod.

Nálunk pont úgy volt, hogy végre elengedtem, kivirultam, randizni kezdtem, na ekkor kellettem újra és újra küzdött értem.

2021. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És azotta minden jó? Megértem hogy kellett mind ketottoknek idő de én úgy érzem h nekem elég volt ennyi idő, attól felek h neki túl sok idő kell majd. Amikor együtt voltunk túl természetesnek vettük egymást, akkor még azt hittem h ez csak egy bizonyos megszokás és azért vagyunk együtt. De most érzem h valójában mit is veszítettem. Nem akarok úgy családot én a régit szeretném. Hiányzik a család és hiányzik Ő is mert szeretem! Várok türelmes leszek ha látom rajta a hajlandóságot akkor kitartók mellette ha nem akkor meg majd lesz valaki/valami
2021. okt. 6. 10:01
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok. 2 évig voltunk külön, most fél éve együtt, de még csak találkozgatunk, most komolyodott meg a dolog, nem akartunk elsietni semmit.

Van előnye, hátránya is.

Tök jó, hogy ismerjük egymást jól. Nincsenek ilyen kérdőjelek, hogy jó lesz e a szex meg átugortuk a nem megyek el kakilni, ha ő is házban van fázist 😃

Ugyanakkor azokon a dolgokon melózni kell keményen, ami miatt eltávolódtunk.

Azért is csináljuk óvatosan, nem úgy, hogy na kibékültünk és másnap visszaköltözött mintha mi sem történt volna.

Nagyon óvatosan, lassan csináljuk. Most kóltözünk össze, most ugrik majd a majom a vízbe:)

Viszont most mindketten nagyon akarjuk, hogy működjön, sokat teszünk is érte. Ez válás előtt nem volt meg, úgyhogy bízom benne hogy jó lesz.

Tudod mikor neki lett valakije 4-5 hónappal válás után, én is bepánikoltam.

Pár napig én is nyomattam, hogy béküljünk mégis.

Akkor mondta nekem, hogy jaj, ezt ne csináljam. Nincs annál lohasztóbb egy fétfinek, mikor egy nő tudván, hogy a férfinek van valakije könyörög, hogy válassza inkább mégis őt, ez teljesen kinyírja a vadászösztönüket.

Igaza volt. Ha lenne is esélyetek megjavítani, ezzel most tényleg elüldözöd.

Tudom, hogy nehéz, de várj.

2021. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolathoz két ember kell, ha ennyire egyértelműen kijelenti, hogy nem akar tőled már semmit, jobb ha tovább lépsz.
2021. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha nem ismernem tovább is lépnek ,de bőven benne van a pakliban h nem azt mindja amit gondol. Mindig a kitartás ön miatt szólt be, szerintem egy próbát megérne ha lattna h kitartó vagyok de nem szánalmas és össze szednem magam
2021. okt. 6. 12:25
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Csak aztán nehogy más meg mellőled lopja el :D veréb :D
2021. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, te egy halom romból szeretnél most várat építeni.

Okosabb volna várni, lenyugodni, hagyni, hogy az exférjednek legyen magánélete. Ismerem a másik oldalt, a barátnő oldalát. Igazából minden hívással, kapaszkodással,hisztivel csak távolabb kerülsz tőle. A kapcsolatot nem tudod lerombolni, ha szerelmes. Ennek fényében tanácsolom belátni, hogy az idő old meg mindent, miközben erőltetni nem érdemes azt, ami nem megy.

Ugyanakkor megértelek, de őszintén kérdezd meg magadtól :kinek jó az, ha olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel?...

2021. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ezzel érvelsz neki, így nem fog menni egy értelmes férfinál" egy család voltunk és van egy gyerekünk". Ezzel azt sugallod nem Ő kell Neked,önmagárét csak a körülmények. A férfinek nő kell, nem a család, nem egy házicseléd,a NŐ elsősorban. Hagyd békén, legyél önálló, független NŐ, ha úgy van visszatalál,de azért a másik felet is jó lenne hallani menthető e. Könyörgéssel, meggyőzéssel csak messzebb lököd.
2021. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írják, hogy hagyd a fenébe, de én férfiként azt javaslom Neked, hogy egy próbát megér! Igenis, meg kell próbálni a családot összetartani és ebben a nők nagyon ügyesek. Válás után ez nem egyszerű, de a női logika és észjárás könnyedén kideríti, hogy a férfinek lenne-e hozzá kedve, hajlik-e rá. Szépen, óvatosan megközelítve a dolgot ez akár pozitív irányt is vehet.

Természetesen, ha nem hajlandó rá, akkor erőltetni nem kell, mert abból semmi jó nem sül ki.

A viszonyt nem ismerem, leírásból nem derül ki pontosan, de én talán akkor próbálkoznék, mikor jön a gyerekért. Egy kávé, kis süti, beszélgetés, érdeklődés talán kihozná belőle a hajlandóságot. Lehetséges, nem mer feléd lépni. Szóval, én megpróbálnám a helyedben!

2021. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!