Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanácsért jöttem, a férjem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evettke13 kérdése:

Tanácsért jöttem, a férjem és én 5ev házasság után pár hónapja el váltunk van egy közös 4 éves kislanyunk. A volt férjemnek elmondása szerint van egy komoly kapcsolata de én vissza akarom szerezni Ot ?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint van egy komoly kapcsolata,de amikor telefonom beszélünk mindig a saját kis sérelmeihez lyukadunk ki ebből gondolom h ő még nem dolgozta fel a vàllástigy alapból nem lehet szerintem komoly kapcsolatot kezdeni. Nekem azt mondja h nem akarja újra kezdeni de arra fogja h van egy elve h Exszel nem kezdi újra. Van valakinek valami ötlete h h lehetne hozza közelebb kerülni kevésbé gyerekes módszerrel,h lehetne vele megértetni h az elve rossz mert nem 16 éves tinik vagyunk akik csak szakítottak hanem egy család voltunk és van egy gyerekünk. Egyébként a kapcsolatban mindenki hibázott én is ő is , de én úgy érzem meg tudtam neki bocsájtani, azt mondja h ő is de szerintem ez nem így van,mivel tényleg mindig ahhoz lyukadunk ki h én mit tettem vele és én csak folyamatosan kérem a bocsanatott, gyereken keresztül zsarolni és társait nem akarom! Legyszi valaki aki járt hasonló cipőben adjon ötletet,egy városban élünk ,általában hétvégén jonn a gyerekért

#család #válás #Ex vissza szerzése #Vajon szeret még
2021. okt. 6. 08:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Mi lett végül? Kibékültetek?

Hasonló helyzetben vagyok, válás nélkül mert nem voltunk házasok.

2022. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!