Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz, hogy a gyerektartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a gyerektartás mértéke függ az anya keresetétől is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyerektartás mértéke csak az apa fizetésétől függ, annak általában 20%-a, vagy egy meghatározott pénzösszeg.
2010. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ez biztos? Az exem meg a drágalátos ügyvédje ezt próbálták bemagyarázni nekem.Gyed után most fogok visszamenni dolgozni és csökkentetni akarja a gyerektartás összegét. (Ami így is elég csekély, kb.a fizetése 10%-a) Ja,és én se milliókat fogok keresni, nála kevesebbet.
2010. szept. 3. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Te is fogadj ügyvédet, a gyerektartás max. összege úgy tudom, hogy 40%, tehát követeld tőlük azt ami jár.
2010. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy ügyvédet, így a legtutibb! Biztos, hogy az anya keresetétől nem függ a gyerektartás, a volt férjed meg az ügyvédje csak rád akar ijeszteni, megpróbál olyan belátásra bírni, hogy akár teljesen lemondj a gyerektartásról. Szemét húzás, de sajnos vannak ilyen gátlástalan emberek. Ne hagyd magad! Ragaszkodj a 20%-hoz!
2010. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig kérjed a gyerektartás növelését ugyanabban az eljárásban. Általában 20% szokott lenni, mármint apa bérének.
2010. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen nincs, biztos van efféle kiskapu, de nem kéne az exednek szívatni a saját gyerekét......szerintem az ügyvédúr összekeveri a gyerektartást az asszonytartással....elég gáz!
2010. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én jótanácsként azért mondanám az exemnek, h jobb lenne ha azt a pénzt amit pocsék ügyvédekre költ inkább a gyerekének adná! a gyed nem egy nagy összeg, a fizetésedhez meg semmi köze, ha 50 milliót keresel egy hónapban akkor is az ő gyereke.....
2010. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Aránytalanul nagy jövedelem-különbség esetén szokták figyelembe venni (ha a gyerektartásra kötelezett keres túlságosan keveset a másik félhez viszonyítva).
2010. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2010. szept. 3. 14:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, részben figyelembe vehetik. MIVEL most mész vissza dolgozni szerintem jelentősége nem lesz.
2010. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!