Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor a "dugipénz" is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor a "dugipénz" is közös vagyonnak számít?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben havi 50 E ft-t utaltam egy számlára, amiről a férjem nem tud. Úgy néz ki válunk. Szerintetek ez közös vagyonnak számítana, ha kiderül?

A 3 éves unokahúgom nevén van a számla, az összeg fele őt illeti (erről írtunk papírt is)


A párom nem szereti a testvéremet, ezért nem akartam, hogy tudjon róla, hogy támogatom a kislányt. A testvéremék csak úgy fogadták el, ha az összeg fele a kislányé, fele az enyém marad.


2010. szept. 3. 19:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

Hogy lehet 3 évesnek bankszámlája? sehogy.

Egyébként igen a dugi pénz is közös.

2010. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne?
2010. szept. 3. 19:48
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a ppénzt közös életetek alatt a közösből dogdostad, naná, hogy közösnek számít. Teljesen mindegy, kinek szántad, a fele a férjedet illeti.
2010. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

* 13 éves az unokahúgom

Bocsi, csak most vettem észre, hogy elírtam!

2010. szept. 3. 19:55
 5/28 A kérdező kommentje:

A teljes összeg fele?

Vagy az összeg felének (vagyis az én részemnek) a fele?

2010. szept. 3. 19:56
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Most nem azért, de szerintetek annak akinek nem tűnik fel minden hónapban 50 E Ft mínusz, annak annyira kell a lóvé?
2010. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Minden hónapban kaptam 50E ft plusz pénzt (túlórák, éjszakai pótlék).

2 éve kiderült, hogy megcsalt. Csak nem mondta el, hanem mástól tudtam meg.

Gondoltam ha neki van titka, lesz nekem is.

Most borult a bili, mert beleszeretett a nőjébe.

2010. szept. 3. 20:08
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Mivel az unokahúg nevén a számla aligha hiszem, hogy ehhez a férjnek bármi köze lenne, másrészt nem kell neki bejelentést tenni erről.
2010. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha a kislány nevén van a számla, akkor ez ajándékozásnak számít, tehát a férjednek nem sok köze van hozzá.
2010. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem a Te neveden van akkor semmi köze hozzá, de kérdezz meg egy ügyvédet. Remélhetőleg 1 kérdésért nem kér lóvét...
2010. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!