Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a feleségemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségemet, adjam be rögtön a válópert?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk hosszú évek óta házasok, ezért döbbentem rá, hogy mekkora baromságot csináltam, rohadtul szégyellem magam.

Nyár óta nem sokat beszéltünk egymással, ami nekem rohadt szarul esett. Egyedül éreztem magam és egy idegen nőnek öntöttem ki a lelki problémáimat.

Ilyen még sosem történt velem, teljesen kész vagyok, nagyon megbántam, de nem akarom, hogy hazugságban éljen tovább. Nem szeretnék válni, de nem tudom ezt megemészteni.


2021. nov. 16. 14:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
troll
2021. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ez nem lelki megcsalás? Nem neki öntöttem ki a problémámat, hanem más nőnek.
2021. nov. 16. 15:13
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Színvonaltalan ostoba kamukérdés... 🤡🤡🤡
2021. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

12-es Mi történt, ha nem is találkoztatok?

Kerestél egy idegent, akibe beleszerettél, és azzal traktáltad, hogy neked mennyire rossz?

2021. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igazából véletlen kezdtünk el beszélni neten, és pár nap után odáig fajult a dolog, hogy a lelki problémáimról is beszéltem vele. De már megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Nem tudom, mit csináljak most...

2021. nov. 16. 15:19
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Rántott sajtot mert azt könnyű. Meg valami jobb kamukérdést. 😂
2021. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mi értelme lenne ilyen kamu kérdésekkel elbaszni az időmet?
2021. nov. 16. 15:21
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert pl. unatkozol?
2021. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez a kérdés komoly, bár elég durva, hogy emiatt egyből a válást fontolgatod.

Én úgy jártam,( én vagyok a nő) hogy párom beleszeretett egy kolléganőbe. Állítólag nem történt semmi köztük. Ezt elmondta nekem. Őszinte leszek, jobb lett volna ha nem tudom. Rohadt egy érzés volt, pokolian fájt. Haragudtam rá, hogy ha bármi kínja volt, nem azt látta megoldásnak hogy megbeszélje velem, hanem inkább másfelé húzott a szíve. Tehát azt javaslom, nem kell ezt elmondani inkább, viszont ha úgy érzed valami nem oké a kapcsolatoddal, üljetek le és beszéljétek meg. Ne idegenekkel tedd, hisz attól semmi nem fog változni. Ja de, max annyi hogy neked is érzelmeid lesznek más iránt

2021. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Variációk kérdezőre:


- Ránéztem egy nőre az utcán, váljak?

- Beszélgettem az irodai konyhában 2 kolléganővel, elmondjam a feleségemnek?

- Rámmosolygott az eladó Ica néni, mit fognak szólni otthon, ha kiderül?

2021. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!