Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Terhesség alatt viszony miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatt viszony miatt válni? Egyből váltatok vagy vártatok még, esetleg még mindig együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. De különköltözni attól még lehet.
2021. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2021. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem szakíts meg vele minden viszonyt, még gyerektartást se kérj, az ilyen embernek a pénze is mérgezett.
2021. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

13-as hülyeségeket beszél. A gyerektartás a gyereké arról, ami nem a tiéd, nem mondhatsz le. Ha válsz a bíróság ítéletet fog hozni erről, és köteles lesz fizetni.

Ha nem is így lenne, az a pénz még jól jöhet, akármi történhet, veled is, a gyerekkel is. Ha tud segíteni valaki, az nem biztos, hogy örök lesz. Nem mindig fogsz erről a helyzetről így gondolkodni és ezzel a helyzettel kapcsolatban így érezni. Nagyon nehéz lesz, de csitulni fog ez a fájdalom, sértett büszkeség, ami most van. Ami az egyuttmaradast illeti, az szerintem halálra van ítélve.

A kisebbikel voltam terhes, mikor eldöntöttük, hogy válunk. Különköltözes volt. Válás a gyerek születése után.


Ha beszélgetni szeretnél, keress meg priviben nyugodtan.

2021. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Az én példámból kiindulva, nem érdemes megbocsátani. Én sajnos megtettem, azzal mentettem ki magam előtt, hogy mivel veszélyeztetett terhes voltam, ezért nem lehetett szex, ezért történt ez meg (*én is hibás vagyok). Később, amikor már nem volt semmi gond, akkor is megcsalt. De az én esetem csak egy a sokból, másoknál lehet, másképp alakult.
2021. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 13-as teljesen bolond, ne törődj vele.


A pasit dobd ki, beteg az ilyen csávó, és nem hiszem, hogy ez javulhat, sőt... Nélküle is boldogulsz, sőt jobb lesz nélküle, ne pazarold ilyen suttyóra az idődet. A gyereknek is jobb, ha nem egy diszfunkcionális családban nő fel, akkor már inkább legyen egyszülős.

2021. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!