Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit "kaptatok" szakítás,válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kaptatok" szakítás,válás után? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Tehát 2 év után a párom és én szakítottunk. Nem voltunk házasok. Neki több bevétele volt mint nekem, én még egyetemet végzek, emellett 4 órában dolgozom 200ezert Ft-ért. Szakításkor kérdeztem hogy 2 év együttlét után mi jár nekem? Azt mondta, 10 milló Ft-ot ad nekem, kezdjek vele amit akarok, és a kocsimat is vihetem (Fiat 500). Két héttel később ideadta a 10Mft-ot, leültünk beszélgetni amiben elmondtam neki hogy így nekem lakásom se lesz, semmim,és ez így nem igazságos, de nem érdekelte, azt mondta ő ennyit ad és pont,hagyjam békén ezzel. Kétségbe vagyok esve, így mehetek albérletbe, de alig keresek pénzt hogy meg tudjak élni, eddig az ő házában laktunk,kértem hogy vegyen nekem lakást de nemet mondott...

Ti jogosnak tartjátok? Ti mennyit,mit kaptatok szakításkor, váláskor?


25/L



2021. nov. 28. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/194 anonim ***** válasza:
96%
Hülyére vesz a pasi, palimadárnak néz! Mindenki tudja, h egy 2 éves kapcsolat után a pasinak 20 milliót+lakást+kocsit kell adnia az exének. Meg akar rövidíteni, én a helyedben elmennék a rendőrségre. Me hagyd, h hülyét csináljon belőled!
2021. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/194 anonim ***** válasza:
100%

21-es.


Ez az évek számával hogy alakul? Hat évig voltam együtt az exemmel, benyújtom neki a számlát 🤣

2021. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/194 anonim ***** válasza:
95%
#22! Számolni se tudsz? Egyértelmű: 6x10millió=60millió+3 lakás, 3kocsi.😉
2021. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/194 A kérdező kommentje:
Nem váltogattam 2 évente pasikat. Ez volt az első komoly kapcsolatom, ezért is költöztünk össze. Ő pedig pontosan tudta hogy nincs saját lakasom meg ahol tudnek lakni. Számtalanszor felhívtam azóta hogy legalább erre gondoljon, de hallani se akar többet erről. Inkább tanácsokra lenne szükségem mint kioktatasra, meg zárdára:) senki nem kert titeket hogy írjatok ide ha nincs tapasztalatotok ebben a témában.
2021. nov. 28. 22:30
 25/194 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: örülj neki, hogy kaptál valamit. Keress egy könyvelőt, az ajándékozás miatt. Keress egy albérletet. Ne zaklasd az exed.
2021. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/194 anonim ***** válasza:
94%

Holnap iskola, menj aludni. Ez a tanácsom.

Anyukád nem kapcsolta még le a villanyt?

2021. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/194 A kérdező kommentje:
Sokat elmond rólatok egyébként az, hogy kinevettek egy huszonéves lanyt, aki kétségbe van esve mert szo szerint lakhatás nélkül maradt és nem tudja miből fog élni, és ezen kívül szakított azzal akibe szerelmes volt:) Én csak jobbulást kívánok nektek, semmi rosszat!
2021. nov. 28. 22:34
 28/194 anonim ***** válasza:
95%

24!

Leírtam neked, rendőrségre kell menni ebben a helyzetben, ők segíteni fognak neked.

2021. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/194 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudja miből fog élni"


A 10 millió csak elég egy darabig

2021. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/194 A kérdező kommentje:
29: értelemszerűen azt a pénzt nem akarom felelni, főleg nem albérletre költeni, az pénzkidobás. Viszont amit keresek az kva kevés Pesten egyedül élni.
2021. nov. 28. 22:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!