Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvette a bíróság a barátnőmtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvette a bíróság a barátnőmtől a gyerekeit. Lehet még valamit tenni?

Figyelt kérdés

Röviden:

Megromlott a házassága, hibázott mert félrelépett, de mint anya mindig helytállt

A férje több alkalommal megverte (félrelépés előtt is)

Egy éjszaka elmenekült a gyerekeivel

Az egyiküket az apa elvitte, és nem engedte vissza az anyjához

Másodfokon a bíróság az apának ítélte a gyerekeket, bár az orvosszakértő szerint az apa nárcisztikus, a gyerekeknek az anyjuk mellett a helye

A bíróság szerint nincs semmi amit felhozhatnának az anya ellen, de az apa anyagi helyzete a biztosabb (abban a házban lakik amit együtt épültek, még nem volt vagyonmegosztás)

Lehet még valamit tenni?????


2010. szept. 9. 10:59
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Ha csak az anyagi biztonság miatt van, akkor próbáljon meg jobb anyagi helyzetbe kerülni, vagy olyan okot keresni ami miatt a gyerekelhelyezést meg lehetne változtatni. Pl rosszul bánik a gyerekekkel stb...
2010. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Mi az az ellenper??? Nekem ilyen ügyekben szerencsére nincs tapasztalatom
2010. szept. 9. 11:28
 13/45 A kérdező kommentje:
Benne volt a szakértői vizsgálatban hogy az apa akadályoztatja a kapcsolattartást, és sz anya ellen neveli a gyerekeket. Még a telefont sem veszi fel neki... Mi lesz néhány hónap múlva???? Az ilyen kicsi gyerekek még annyira befolyásolhatóak???
2010. szept. 9. 11:30
 14/45 anonim ***** válasza:
én felkeresnék mindenkit, aki segíthet. gyámügy, gyermekjólét, családsegítő központ, mellette bírósági panasznapon megtámadni...
2010. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

11.14-esnek

Valóban elvitte a gyerekeket, de mikor az apa jelentkezett értük nem tiltotta el őket, viszont ő nem vitte neki őket vissza, és az anyát még a házba sem engedte be....

2010. szept. 9. 11:32
 16/45 anonim ***** válasza:
és a látleletre mit mondott a bíróság? valami nagy ember az apa? nem értem komolyan, testi sértésért még börtön is járhatna, erre ő kapta a gyerekeket? nem vagyok ügyvéd, de biztos h van még remény, gondolom apuka nem csak a barátnődet bántotta, volt más ügye is.....bizonyítékok, tanuk, gyámhatóság, védőnő....esetleg valami ügyvéd ismerős segít, gondolom a bárátnődnek nem telik drága ügyvédre! szomorú, h a korrupció melegágya ez a szép ország!
2010. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes a médiához fordulni??? Vagy azzal csak ártana a gyerekeknek ha nyilvánosan kiteregetné a "szennyest"????
2010. szept. 9. 11:34
 18/45 anonim ***** válasza:
6%

Másodfokú ítélet ellen sehol nem lehet fellebbezni! Tapasztalat.

Az pedig igen elítélendő,ha egy anya szeretőt tart! Egy anyának alkalmasnak kell lennie a törvény szerint a gyerekek erkölcsi nevelésére is. Akinek szeretője van,az nem alkalmas rá! Nem az anya boldogsága a fontos,hanem a gyerekek érdekei! Az pedig azért számít,hogy ki tudja eltartani a gyerekeket!

Ebben az esetben csak az segíthet esetleg később,ha az apa bántja a gyerekeket! Bár akkor is igen nehéz lesz ezt bizonítani. A gyámhatóságnak semmilyen joga nincs.

2010. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Az ellenper, az ellenper. Én sem vagyok annyira járatos. Minden követ meg kell mozgatni.

Azért az súlyo, hogy ilyen indoklásra a bíróság mégis ennél a fazonnál helyezte el a gyerekeket. Akkor simán lehet fellebbezni szerintem, ha látlelete és szakértői vélemények ellenére mégis nála helyezték el.


"Benne volt a szakértői vizsgálatban hogy az apa akadályoztatja a kapcsolattartást, és sz anya ellen neveli a gyerekeket. Még a telefont sem veszi fel neki..."

2010. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Volt hogy nyilvánosan nekiesett valakinek... Nem nagy ember csak a családja pénzeli, hogy meg tudja fizetni a "legjobb" ügyvédet
2010. szept. 9. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!