Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kulon lakjunk vagy egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulon lakjunk vagy egyutt a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

10 eves kapcsolatnak van vege de van egy 2eves kisfiun.Eltavolodas miota a gyerek megszuletett.en szeretem meg ot o nem.

de velem akar maradni egy fedel alatt e gyerek fejlodese miatt?de engem ez megol,ejjel nappal sirok igy nem lehet elni a gyerekkel feszultsegben.szerinte ha elkoltozok a gyerekkel az onzoseg.mit tegyek?


2010. szept. 9. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek nagyon megérzi azt ha 2szülö között nincs rendben valami lehet hogymég rosszab is nemtudom:S
2010. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
de hogy megérzi az biztos sok esetben még 1sima kivülálló is látja hogy valami nicsn rendben
2010. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön, a gyerek idővel fogja érezni azt,hogy valami nincs rendbe a szülei között.Majd idővel azt fogja mondani kaka volt a gyerekkorom mert.... És ha a gyerek felnő akkor már csak ketten maradtok és addig,akkor mi lesz?
2010. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha te szenvedsz így, akkor nincs sok értelme. Ez nem szolgálja a gyerek érdekeit! Érzi a feszkót.

Szerintem csak addig maradna a párod, míg mást nem talál magának. Aztán elhallgatna benne ez a fenenagy önfeláldozás.

Ne hagyd magad szenvedni! Csak úgy léphetsz tovább, ha különmentek.

Kizárt, hogy átmeneti eltávolodásról van szó??

2010. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Az én anyám is apámmal maradt annak ellenére, hogy elhidegültek egymástól, de ők már akkor is kicsit idősebbek, és régimódiak vagytok. Attól függ, hogy hány évesek vagytok, és hogy mennyire konzervatívak.

Hány évesek vagytok?

Azt neked kell eldöntened, hogy feláldozod e magad a gyerekért, vagy sem. A modern nők nem áldozzák fel magukat.

Persze, én azt mondom, hogy egy kapcsolatot, ha lehet, menteni kell, és nem szabad elhamarkodottan dönteni.

2010. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

régimódiak voltak... ezt akartam írni.

24 L

2010. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Méghogy önzőség!! Az az önzőség, hogy ott rontja a levegőt ahelyett, hogy lezárhatnátok és újrakezdhetnétek mással. kell, aki mos, főz rá, mi? Az nem önzőség?
2010. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Zsarol, te meg hagyod magad!

Ha belegondsz hiáBa mondod azt hogy vége a kapcsolatnak, együtt laktok vagytok nap mint nap mint ezekelőtt!

Sőt, ahhoz mit szólna a gyereked apja, ha elkezdenèl ismerkedni, hazavinnél egy férfit? Mert megteheted már nem vágytok együtt! neked is van jogod ismerkedni mással új életet kezdeni! Örökre a gyerek

végett nem lehet színlelni hogy minden rendben!

Szerintem ő az önző, így kényelmes neki!

2010. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj kulom a gyerekkel. A gyereknek is jobb lesz, ha kulon-kulon foglalkoztok vele. Igy csak állandoan marni fogjátok egymást. Idovel uj párkapcsolatod is lehet, amit nem nagyon tehetnél meg, ha az exeddel laksz.
2010. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!