Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt màr valakinek, hogy,egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr valakinek, hogy,egy nàrcisztikus jellemű férfi tàrsa meg tudott vàltozni?

Figyelt kérdés
Szakìtottunk 10 év utàn, ő elnyomott, szànalmas vagyok, mert nem tudtam kiàllni magamért mindig. Én úgy érzem szeretett, én is de fàj mégis, mindenki kéri nehogy újból együtt legyünk. Meg tud vàltozni ha akar egy erős jellemű ember, aki alkalmanként bàntani is képes,megalàzott.Volt akinek sikerült? Nem csalt meg, szerettünk együtt lenni.
2022. febr. 15. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne neked is eljárnod pszichológushoz, hogy tisztában gyere a saját érzéseiddel, szerepeddel ebben és tudj bízni a döntéseidben, vállalni magadért a felelősséget. Hogy ne másoknak akarj megfelelni és lásd a saját mintáidat is, hogy tudj változtatni. Többet segítene, mint körbezokogni rokonokat, barátokat, fórumokat, hogy más mit tenne. Magadat kellene megismerned, akkor tudnád megítélni, mi jó neked és előre nézni.
2022. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Utolsónak, igen, azon vagyok, hogy rendbe jöjjek magammal is, pszihológussal is beszéltem, ez hosszú folyamat, és igen, érdekel màsok véleménye, tapasztalata az ilyen személyiségről
2022. febr. 16. 21:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem nárcisztikus. Egy éve élünk külön. Mióta van valakim, azóta fűt fát ígért, ha vissza megyek hozzá. Bolond lennék. Már látom, milyen volt. Egy nulla önbizalmű, depressziós senki lettem. Mindig ígérte, hogy megváltozik. Sosem fog. Ideig óráig jobb, míg lenyugszanak a kedélyek
2022. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!