Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg nincs senki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs senki, aki megmondaná neki, hogy amit csinál, az rossz?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a gyermekeim apjával, 11 év után. Van két közös gyermekünk.

Időközben lett új párom, és elérkezettnek láttam az időt, hogy a gyerekek is megismerjék (7 és 9 évesek)

Természetesen szóba került, mikor az apjuknál voltak, erre a gyerekek előtt olyat mondott első reakcióra, hogy kitépi a beleimet, meg a páromét is.

Teljesen korrekt voltam vele, se gyerektartást nem kértem, mindent megosztunk. (adókedvezmény, családi, gyerekek ugyanannyit vannak mindkettőnkkel, stb, mindenben partner vagyok vele)

De most ezzel nagyon kiverte a biztosítékot. Hogy ejthet ki ilyet a száján? 5 perc után a gyerekek elmondása szerint lenyugodott, de akkor is. A kislányom például azt mondta, hogy megijedt tőle és rászólt, hogy ne mondjon ilyet.

Erre az apja azt válaszolta, hogy "csúnya tettre csúnya szó".

De mi a csúnya tett? Hogy megismerték azt a férfit, akivel komolyabban tervezek a továbbiakban? Tényleg akkora bűn ez?

Dedós viselkedést tanúsít, nem tud túllépni rajta, hogy nem adok több esélyt.

Nem tudom mit tegyek, várjam meg, milyen traumát okoz még nekik azzal, hogy nem tud kettőig se számolni mielőtt beszél?

Mit tennétek a helyemben?

Nem hiszem el, hogy nincs senki aki felnyitné a szemét, hogy ha szívózik, járhat sokkal rosszabbul..(Fizuja 40%-át kérhetném, 2 hetente hétvégi apuka lehetne, családi és az adókedvezmény mind nekem jöhetne, stb.)

És ezt nem értékeli, hogy én korrekt vagyok vele..


2022. febr. 18. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben innentől bevasalnék rajta mindent, ami törvényileg jár, valamint még az sem kizárt, hogy megpróbálnám a láthatási jogát is elvenni tőle.
2022. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
4%
Fantasztikusan tudsz választani te is 😂
2022. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
56%
Jó hamar bemutattad mondjuk a gyerekeknek, fél év alatt még a válást se heverik ki, plusz új barát a láthatáron. . Én 7 évet húztam le egyedül, és csak a mostani páromat ismerte meg a fiam, akivel tényleg komolyan és együtt tervezzük a jövőt.
2022. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nem egészséges a szoros kapcsolattartás egy egosérült "férfival"
2022. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
14%
Jó hamar lett új párod, akivel annyira komolyra fordult a kapcsolat, hogy már a gyerekeidnek is bemutattad. Mondjuk nem gyakori, de a gyerekeket az apának is ítélheti a bíróság. Nem vonnék le elhamarkodott következtetéseket egy kibukott mondatból. Egyébként pedig az nagyvonalú, aki nem hánytorgatja fel a nagyvonalúságát és nem használja fegyvertényként.
2022. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
5%

Az én exem màr hàzasság alatt bemutatta a gyerekeknek az ujat..

De ha nekem lett volna párom fenyegette megöli stb.

Aztàn lett és lecsitult igaz fikàzta a gyerekeknek hogy anyàtoknak milyen idős pasija van biztos apakomplexa van.de lecsitult sőt örül ha a lànyok mondják ott anya milyen szerencsétlen nem talàlja a tàrsát..

Egyre lett volna nagyon pipa akkor felrobbant volna..igy ennyi év utàn màr szerintem nem..

2022. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván anyukát kell ekézni, nem ex-aput aki tipikus férfiúi büszkeségből és birtoklás meg kontroll mániából kifolyólag ilyet nyilatkozik, pláne a gyerekek előtt. Gratulálok. De a nő de hamar túllépett és lett új párja. Elnézést kér. Majd apuka leszögezi, hány év különélés után engedélyez új kapcsolatot, amikor majd nem tépi ki kettejük beleit. Azért hogy apukának azóta van új csaja az fix. Az nyilván ok, ő férfi és anyuka nyilván nem akrja őket kibelezni. Főleg a gyerekek előtt.


Férfiak jelentős része nem tud túllépni és kiengedni a markából a korábban tulajdonának tekintett nőt, pláne ha a gyerekei anyjáról van szó. Mint a kisfiú a homokozóban, ez az én lapátom. Kb annyi esze is. Vagy annyi se. Szánalom.

2022. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
3%

Mondjuk sztem ha 2 ember gyereket vallal akkor kutya kotelesseguk tisztessegben felnevelni oket amig a legkisebb 18 nem lesz. Ez ilyen egyszeru. Amikor gyereket vallalsz erre szerzodsz...

Es nem, a gyereknek marhara nem jo az, ha egy masik kan ra van szabaditva potapuka cimszo alatt. Tudom, gyerekkent ateltem.

2022. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel az agresszív, tapló f*sszal lenne köteles leélni az életét? Vannak elképzeléseim, miért vált el és neveli a 2 gyereket úgy, hogy apuka gyerektartást sem fizet. Pedig milyen szép élete lehetne vele. Ja nem.
2022. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Neki 1 hónap után lett csaja, persze az azóta befuccsolt, szóval hagyjuk ezt!

Nem érdekelt, csináljon amit akar. Nekem decemberben lett párom, és február közepe van. Most ismerték meg a gyerekek. És kedvelik, jól elvoltak vele. Gondolom ez zavarta leginkább..


Nem értem ezeket, hogy "túl hamar" lett új párom..Meddig kellett volna egyedül maradnom?

2022. febr. 18. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!