Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire igaz az a mondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a mondás hogy aki 30 éves korára nem házasodott meg az megspórolt egy válást?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Igaz!
2022. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
Nem spórolta meg, csak elodázta. Tetszik, vagy sem, az együttélést is tanulni kell, mégpedig nem könyvből, nem a netről, hanem a gyakorlatból, a saját kárunkon. Persze el lehet evickéli egy langymeleg pocsolyában életünk végéig, de úgy nem éljük, hanem csak túléljük az életet. Azt akarom ezzel mondani, hogy az igazán nagy szerelmek csak érett fejjel köszöntenek ránk, és ha addig nem tanultuk meg, hogyan kell valakit MEGTARTANI (mert ehhez képest valakit megszerezni baromi könnyű), borítékolható, hogy a nagy Ő számára mi magunk nem válunk az nagy Ő-vé. Akkor pedig óhatatlanul bukik a mutatvány.
2022. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elmés gondolat. Annyi biztos, ha az exemmel(20 év) úgy viselkedtem volna, mint a feleségemmel most, vélhetően nem akart volna soha elválni. Azóta én lettem a "végtelen türelem", és bizony "lemegyek kutyába" is, ami az exemmel soha nem fordult volna elő! Az ember változik..
2022. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont 30 evesen akarok válni
2022. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!