Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy váljunk el így, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy váljunk el így, ha ennyire "ellenáll"?

Figyelt kérdés
A férjemmel a kapcsolatom teljes csőd volt, aztán pont került az I-re az anyósom segítségével és kimondtam, h nekem ez már így nem működik. Kezdetben a férjem is helyeselt, védte az anyját és mondta h menjek, ő majd kifizet a közös házból. Ez már hónapokkal ezelőtt volt, azóta akárhányszor felhozom, h elmegyünk, siránkozik és "szeret". Nem akar már kifizetni, nem is tudna, mint kiderült, de a házat se akarja eladni, csak húzza az időt, pedig tisztáztam h nem akarok vele lenni többé. elköltöznék, de a gyedem a törlesztőrészletre megy el, októberben megyek vissza ugyan a munkába, de nem akarom fizetni a házat. Közös megegyezéssel válnánk, mert azt mondta ha nagyon akarom aláírja a válási papírokat. Nem tudom most mit lépjek, menjek, v várjak még....egyáltalán mire várjak, mert úgy tűnik ő csak az időt húzza, h együtt legyünk. Nekem hamarosan nyilatkoznom kell a bölcsödébe, h egyedül nevelem a gyereket, de így még én hazudoznék, mert ugye együtt vagyunk. Valaki volt ilyen helyzetbe? Hogy lehet pontot tenni az I-re?
2010. szept. 18. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar válni, akkor add be saját magad a válókeresetet, neki nem kell beleegyeznie. A közös szerzemény fele meg ját neked, nem úgy megy, hogy neki nincs kedve kifizetni a részedet.

Menj be a birósági panasznapra, ott mindenben segitenek, megirják neked a keresetet is.

2010. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha valóban szeret, akkor hagy elválni téged, és nem akarna neked rosszat azzal, hogy ráderőszakolja magát, amitől te nem vagy boldog.


ha nem egyezik bele, akkor is válj el tőle, ha nem szeretnél vele egy házasságban élni.

ha szeret, megérti.

2010. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi, persze, tudom el lehet válni, de én úgy gondoltam h megbeszéljük a gyereket, láthatást, mindent felnőtt emberként! egyik pillanatban érti, aztán meg nem akarja.....

nem szeret, mondani annyira egyszerű, de inkább azt a kényelmet szereti amit nyújtok neki!

2010. szept. 18. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak magadra és a gyerekre főzz-moss, aludj máshol, ha teheted. Hozzá csak a gyereket vidd.
2010. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beadod a válópert és a vagyonmegosztást és pont.


Nem kell a férjed beleegyezése.

Úgyis csak úgy tudtok elválni per nélkül, hogyha a vagyonmegosztásban is meg tudtok egyezni...

2010. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem szeret, mondani annyira egyszerű, de inkább azt a kényelmet szereti amit nyújtok neki!"

pont erre gondoltam.

ja, ne főzz rá, ne moss rá stb.

ha eszik a kajából, szólj rá

2010. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ok, köszönöm a tanácsokat, ma megint előállok neki, h beszéljük meg mi legyen a házzal és döntse el végre, ha nem megy akkor sem hagyom annyiban, már lépnek kell ez nem állapot!

a kajából épp azért eszik mert nekem a pénzem a lakáshitelre megy el, így közös kasszára kényszerülünk és közös ételre, node ez a legkisebb gondom, mert inkább anyucinál eszik, meg nem is tudom h hol.....

2010. szept. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!