Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férj veszekedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj veszekedés közben kimondta, hogy akkor váljunk el, az általában végleges lesz?

Figyelt kérdés
Most mondta ki először azt, hogy váljunk el, bár nagyon sokat veszekszünk.
2010. febr. 15. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, bár ezt csak ő tudná megmondani. Lehet, hogy csak hirtelen felindulásból mondta.

Néha én is a párom fejéhez vágom, hogy akkor ennyi volt, mindenki mehet a saját útjára, de ez kb fél óra alatt lefolyik (kiveszekedjük magunkat) és utána mond valami oltári baromságot, amin elnevetem magam és megint szent a béka. Tehát lehet, hogy nála is ez a helyzet. De ha már régóta "ölitek" egymást, lehet úgy érez, hogy nincs megoldás...

2010. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mérgében, indulatból gyakran mond olyat, amit később nagyon megbán. Az ilyet nem szabad túl komolyan venni.egy nyugodt pillanatot próbálj kifogni, és nem számonkérően, csak kíváncsian kérdezz rá. Mióta vagytok házasok? És neked mi a véleményed a válásról?
2010. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
anyuék is mindig ezt csinálják már vagy 8 éve....
2010. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem is kimondta egyszer, de utana bocsanatot is kert erte. Csak eppen vitatkozas kozben, mergesen kimondta.Engem is nagyon bantott akkor, de tudom es bebizonyitotta, hogy nem gondolta komolyan. Ne aggodj, biztos nem gondolta komolyan a te ferjed sem.
2010. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkozás közben én is vágtam már a párom fejéhez, hogy "nem kötelező velem lenni" vagy "akkor szakítsunk". Vannak veszekedések, meg hullámvölgyek, de én ugyanúgy nem akartam szakítani, ahogy ő sem, azóta sem. Csak néha jobb kimondani, mintha kiutat láttam volna vele a veszekedésekből. De a problémákat inkább meg kell oldani.
2010. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a vita hevében mondja az csak épp pillanatnyi düh. ha esetleg utána is na akkor már komolyan gondolja. én is mondtam már a páromnak ,hogy lehet jobb lenne ha szakítanánk, mikor egyszer nagyon összevesztünk. és persze egyáltalán nem gondoltam komolyan, csak annyira dühös voltam akkor hogy kiszaladt a számon.
2010. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott..ha sokat mondja akkor igen.


Én 3 hete mondtam meg a férjemnek, hogy nem tudok vele tovább élni. Annyira megkönnyebbültem, legszivesebben világgá kiáltanám. De nem vita hevében mondtam, higgadtan és megfontoltan.

2010. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, mint amit az utolsó írt. Ha higgadtan, nem veszekedés közben is kimondja, akkor annak nagy súlya van, komolyan gondolja. De veszekedés közben indualtból az ember olyat is mond, amit nem gondol komolyan, csak valamit oda akar vágni, hogy a másiknak fájjon.
2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi lehet az az oltári nagy dolog ami i dáig viszi a dolgot? Min tudtok ilyen nagyon összeveszni?
2010. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
20.40es, tényleg büszke vagy arra, hogy higgadtan, megfontoltan is meg tudod mondani a férjednek, hogy el akarsz válni tőle!? Ezzel csak azt bizonyitod, hogy már annyira elveszitetted az eszed, a szived, az egykori szándékaid, céljaid, hogy már higgadtan sem esik le, hogy mivé süllyedtél!? sajnállak, és a férjed is. szerintem keressetek egy konfliktuskezelőt, aki tud segiteni, szerintem még menthetők lehettek. ( [link]
2010. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!