Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van jogom a saját vágyaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom a saját vágyaim miatt felborítani a boldog, elégedett férjem életét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsokat várok! 20 éve vagyok férjnél, jól éltünk nagyon sokáig minden értelemben. Kb 3 éve viszont megszűnt a szex, mert a férjem nagyon idős és már nem volt potens. Viszont a szextől( ill. a hiányától) eltekintve rendben van a kapcsolatunk. Szeretőt kerestem, de becsapott a ménkű: egymásba szerettünk. Egyikünk se bukott le, mindketten anyagilag függetlenek vagyunk, tehát ez a titkos viszony folytatódhatna tovább, pont úgy, ahogyan eddig is. De egyre jobban vágyunk arra, hogy együtt legyünk. Ő azonnal válna miattam, de én nagyon vacillálok, kizárólag a férjem miatt. Elmúlt 80, anyagilag nem lenne gondja, de az életstílusa radikálisan megváltozna, ha én megpattannék. Van jogom a saját és a szerelmem vágyai miatt (és a várhatóan közös, boldog 20-30 évünk miatt) felborítani a jelenleg boldog, elégedett 80 éves férjem életét? Ti hogy látjátok ezt?

#válás #megcsalás #egymásba szerettünk a szeretőmmel
2022. aug. 11. 18:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/254 anonim ***** válasza:
88%

19 én akkor is a válás mellett kampányoltam. Megkockáztatom, hogy már akkor megjósoltam a "nagy szerelem" kialakulását. Ez szinte mindig így van, főleg a nők részéről.

Ha akkor a bugyit magadon tartod, most nem lennél dilemmában. De, most megjósolom neked, hogy úgyis borítasz majd mindent. Mert aki önző, az önző. Ez ilyen egyszerű.

2022. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/254 A kérdező kommentje:
#18: Fogalmazzunk akkor így: a férjem egy fél szóval sem, egy gesztussal sem utal arra, hogy sejtene valamit. Nem hozza szóba én viszont értelemszerűen kerülöm azokat a témákat, ahonnan veszélyes vizekre juthatnánk. Uszodába járok heti egy délután. Korábban is jártam, csak akkor úsztam is.
2022. aug. 11. 19:29
 23/254 A kérdező kommentje:
#21:'nagy szerelem':inkább a nők részéről? Akkor a barátom a 'kivételes kisebbség'? Igazad van, ha akkor a bugyit magamon tartom, akkor nem dilemmában lennék, hanem 'diliházban', ha most még nem is, de kicsit később biztosan. Szerinted egy nő hány éves korára jut túl azon a ponton, hogy már nem vágyik a szexre? És biztos, hogy kibírja ezt mindenki ép pszichével? Nem lehet, hogy pont ezért van a társadalmunkban ennyi lepukkant, kövér,leamortizálódott nő, mert már a női szerep elveszett a dolgozó/anyuka/nagymama/feleség szerepek között? Én most fizikailag is, szellemileg is jobb formában vagyok, mint 50-53 között voltam. ( ekkor vacilláltam, hogy kell-e nekem szerető.)
2022. aug. 11. 19:37
 24/254 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem told le a bugyit megint, attól majd megnyugszol.
2022. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/254 anonim ***** válasza:
89%
23, nem tudom átérezni, mert nem a libidóm körül forog az életem. Nekem nem okoz gondot akár évekig a saját kezem és/vagy céleszköz használata. Ha valakinek ennyire viszket, biztos sokkal nehezebb. Ismétlem, válj el, bár úgyis el fogsz, csak kell előtte a dráma. Ahogy a szerető is meg lett, csak kellett hozzá az előjáték.
2022. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/254 anonim ***** válasza:
25%
Ha 80 éves, akkor pár mekis burger megoldja a dilemmádat.
2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/254 anonim ***** válasza:
39%

Dehogyis válik. Hogy hagyná már ott a biztos anyagiakat jelentő vén kecskét? Lemarad a halála utáni örökségről, ha elválik.

A pinája viszketését meg eddig is kikúrálta, ezután is sikerül majd neki.

2022. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/254 A kérdező kommentje:

#24: Rendszeresen lekerül rólam a bugyi, eddig ez nem volt világos? #25: Ha csak 'libidó' lenne, nem lennének kérdések:)

#26: Lüke, a férjem nem eszik mekis burgert, tudja, hogy nem tesz jót neki.:)

2022. aug. 11. 20:00
 29/254 A kérdező kommentje:
#27: Jaj, megjelent az első hülye, Te! Nem tudom, Te hol, hogyan, milyen körülmények között élsz, de az biztos, hogy én nem vagyok rászorulva az örökségre. Sőt mi több: a férjem után nem én fogok örökölni, hanem az egyszem gyereke. Ahogyan utánam is a saját vérszerinti egyszemem örököl majd. Én ugyan is az a nő vagyok, aki önálló egzisztenciával rendelkezem és külön vagyonnal. Nincs is közös vagyonunk, amit megörökölhetnék. Egy villában élünk, addig van itt helyem, amíg a férjem él, utána költöznöm kell, de ezt 20 éve tudom, ennek tudatában házasodtunk össze. És van hova költöznöm.:)
2022. aug. 11. 20:05
 30/254 A kérdező kommentje:
#27: Még valami: az utolsó mondatodra eredetileg- a 'színvonaltalansága miatt'- nem akartam reagálni, de meggondoltam:úgy látom, Te még mindig nem érted, hogy nem a 'kúrálás' a gond, hanem a szerelem. Az egyik ugyanis tudatos, fizikai cselekvés, amit az ember eldönt majd viseli a következményeit, a másik meg egy érzelem, aminek szintén viseled a következményeit, csak éppen döntesz róla- vagy van, vagy nincs, van vagy elmúlik. A léte nem függ anyagiaktól, a bugyi helyétől vagy mozgásától, sőt-ahogy a példám mutatja- még a párok korától sem.
2022. aug. 11. 20:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!