Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ereztetek ugy mar hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek ugy mar hogy egy ido utan elmult a szerelem es a legjobb lenne ha vege lenne de aztan atgondolsz mindent es megsem tudod elhagyni a parod? Ez meg szerelem vagy mar csak a megszokas?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
19.55, igen, szerintem is ugyanez a helyzet :/
2010. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
érdekes dolgokat írtok, szintén ebben a cipőben vagyok. mi szakítottunk mert nem szeretett aztán pár hónapra rá összekeveredtünk megint onnantól kezdve olyan volt mintha jártunk volna, többször mondtam hogy ez így nem jó, fejezzük be, és most fél év után döntötte el hogy velem akar lenni. én eközben megismertem valakit, a személyisége fogott meg inkább de nem akartam vele kapcsolatot, de érdekes módon mindig fura érzésem van ha meglátom. és lehet hogy ez játszik közbe abban, hogy már nem nézek ugy a páromra, mintha valami elromlott volna, pedig hónapok óta arra vártam hogy együtt legyünk. ki érti ezt...
2010. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12 év után hagyott el a párom... most a héten. Szörnyen érzem magam ő pedig biztos éli világát.

A szörnyű az egészben, h nem akarja elvinni az összes cuccát.

Amit igazából nem tudok mire vélni.

Szeretem még őt, talán ő is még valamennyire de... mindig ott van az a de.

Szerinte túl sokat veszekedtünk az utóbbi időben.

Tény és való voltak problémáink de azokat meg is lehetett volna oldani.

Nem annak kellet volna lennie a megoldásnak, h lelép.

Szerintetek van még esély, h vissza jöjjön?

2010. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
utolsó: hát én nem tudok sokat rólatok, de bármi előfordulhat : )
2010. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Tudjátok azért ez nem így működik egészen... Én sok mindenen átmentem nő létemre, és megéltem egy hosszú kapcsolatot, ami jónak indult, de aztán eléltünk egymás mellett, jól, de lassan minden érzés kihunyt... Már csak a megszokás volt... De akkor jött egy másik érzés, az, hogy kell valaki, aki szeretni is tud. Aki csodálatosnak lát, aki elvarázsol, aki számára különleges vagyok... Elhagytam a régit, az új csodálatos Tényleg igazi szerelemért, az igazi nagy Ő megtalált, és boldoggá tett... De! Elkövettem egy szörnyű hibát... Hogy szültem egy babát, otthon maradtam, és elkényelmesedtem, elhanyagoltam magam, és leginkább Őt! Azt aki az Igazi! és most ő mondta azt nekem, hogy már nem érzi azt a bizonyos pluszt, a vágyat, a tüzet, a szerelmet... mert nem figyeltem rá oda.. és ő sem szólt... és most azt mondja már nem tudja mit érez... Szörnyű ezt átélni... és szeretném őt visszakapni... Teljesen! Nem akarok úgy élni vele, mint a másikkal tettük hosszú időn keresztül... Szerelmet akarok tőle, mert két ember igazán ez tesz boldoggá!!! Nem a mély szeretet... Az hogy vágyj arra, hogy hozzád érjen, hogy vágyj rá, hogy megcsókolhasd, hogy, ha arra gondolsz, hogy más férfi/nő karjában látnád, mit éreznél... Igenis tudni kell, hogy szereted e azt az embert, akit a párodnak választottál, vagy nem... ha most nem érzed, később nem alakul át, már semmi nem jön vissza belőle... Minden ember fél a változástól, de a bizonytalanságtól, higgyétek el nincs rosszabb...hogy azon tépelődsz te, vagy a másik fél, hogy lesz e folytatás...
2010. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!