Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Újrakezdés válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés válás után?

Figyelt kérdés

több hónapja vagyunk külön a majdnem férjemmel, van egy gyermekünk. Újra szeretné kezdeni, de én okkal hagytam el. Én jelenleg nem szeretem

A gyermekem sajnálom


2022. aug. 31. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Attol függ, hogy mi volt az ok és, hogy hajlandó e változtatni.
2022. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

#1,

remélem te sem gondolod komolyan, hogy ha addig fajult a dolog, hogy válás lett belőle, akkor hajlandó változtatni... maximum eljátssza ideig-óráig. Ha oka volt a szakításnak, és nem szeretnéd újrakezdeni, akkor ne is tedd! Foglalkozz a saját boldogságoddal, az a gyerekednek sokkal jobbat fog tenni, mintha szenvednél egy nem működő kapcsolatban.

2022. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanebben a cipőben járok, ne add fel! Én sem teszem, hiszen tudom, hogy jó döntést hoztam!!!
2022. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez annyira rajtatok áll és ennyiből nem lehet rá válaszolni. Alapvetően azért váltam el, mert nem akartam már erre esélyt adni, nem láttam, hogy működni tudnánk együtt. Még nem is igazán a szerelem múlt el, mert a kémia most is meglenne, hanem a bizalom illetve két lépés (vagyis év :) távolságból már látom, hogy nem illettünk össze. Persze sok jó is volt, de már nem tudnám vele elképzelni, hogy túl tudnék lépni a múlton és tudnánk azok lenni, aki a másiknak kell. Tehát én sem, ill. nem hiszem, hogy ő tudna engem úy szeretni, ahogy nekem kell és nem bántanánk folyton egymást még akkor is, ha nagyon igyekszünk... mert az meg csak valami ideig-óráig fenntartható szerep lenne csak.
2022. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megcsalásról nem tudok, de más jellegűen megalázott szavakkal sokszor

Ő állítása szerint megváltozott

Szerintetek tud valaki ilyen nagy változáson átmenni?

2022. aug. 31. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
NEM
2022. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy tud. Nem talált még új bejárónőt, az a baja.
2022. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Külső segítséggel TALÁN. Párterápia szóba jöhet?
2022. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagy változásokra képes valaki, de hogy ez a konkrét ember igen vagy sem, ezt neked mondjuk jobban kellene érezned, mi ezt innen nem fogjuk tudni neked megmondani. De nem úgy történik ez, hogy azt mondogatja, hogy megváltozik, hanem pszichológus kell neki és neked is, mert a sérelmeket sem egyszerű feldolgozni, és természetesen párterápia - HA van benned még iránta bármi érzelem. És nem egy hónap alatt fog csoda történni. Ha csak a gyereket sajnálod, akkor ne. De még ha így döntötök is, semmiképpen nem költözz vissza hozzá, amíg ki nem derül, hogy van-e közös jövőtök.
2022. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező. Soha!
2022. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!