Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás helyett újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás helyett újrakezdés?

Figyelt kérdés
22 évesen ismertem meg a férjem, 2,5 évvel később összeházasodtunk. Boldogok voltunk, nem voltak igazán nagy vitáink. 2 évvel az esküvőnk után, tavaly szeptemberben megismertem egy férfit a munkahelyemen (nem munkatárs, ügyfél volt), akivel nagyon hamar egy hullámhosszon pendültünk, éreztem azonnal, hogy meg akarom még jobban ismerni. 2-szer találkoztunk, de nem volt köztünk ekkor még semmi. 2. találkozó után hazamentem és közöltem a férjemmel, hogy megismertem valakit, akivel úgy érzem, hogy le kell éljem a hátralévő éveimet. Teljesen lesokkolódott, többször kérdezte, hogy nincs-e esély arra, hogy megváltoztassam a döntésem. Mondtam, hogy nincs, így szakítottunk. Továbbra is kapcsolatban maradtunk,közös ügyeinket intézni kellett, a lakásunkat 6 héten belül sikerült eladni. Az új párommal is viszonylag hamar, 2 hónap után összeköltöztem, úgy éreztem, hogy végre a helyemen vagyok teljes mértékben, ő sokkal intenzívebben kimutatja a szeretetét, mint a volt párom. Ugyanakkor nem múlt el úgy nap, hogy ne gondoljak a férjemre, vajon mit érezhet, biztosan jól döntöttem-e. Kicsit magamra akartam maradni, így nyáron elmentem egyedül 1 hétre nyaralni külföldre. Csak én voltam és a gondolataim, rájöttem, hogy a férjemet szeretném visszakapni, hülyeség volt minden, amit az utóbbi időben csináltam. Hazamentem, találkoztam a férjemmel, vázoltam neki, hogy mire jutottam, mire azt mondta, hogy van egy alakulófélben lévő kapcsolata, így nagyon nehéz helyzetbe hoztam, fogalma sincs, hogy mit tegyen, adjak neki időt.
2021. okt. 15. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Ezt neki kell eldöntenie, nem a gyakori népének...
2021. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, tudom, hogy ez nem segít, de nekem már megint a következő mondás jutott eszembe:


Ki sokfelé kap, két szék között a pad alá esik!

2021. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy várjak-e rá, még eldönti, hogy mit szeretne, vagy kezdjek teljesen új életet egyedül.
2021. okt. 15. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mennék tovább egyedül.

Ha velem tart, az jó.

Ha nem, akkor sem fair a jelenlegivel maradni, mert _nem_ őt akarod.

De te tudod.

2021. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora hülyének kell lenni, hogy 2 találkozó után valakivel örökké tervezz!? Felejtsd el a férjed, keress valaki mást, akivel szórakozhatsz.
2021. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Picit elhamarkodtad ezt. Nagyon.

Új életet kezdesz egyedül, ez egyelőre biztos. Új hapsi nyilván felejtős, különben fel se merült volna a kétely. Férjed meg majd dönt, ahogy dönt.

2021. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Jo nagy cafka vagy te is...
2021. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz indulat csak kérdés:Szerinted tudna bízni benned?Oktalanul ugyanakkor öszíntén elmondva de belerugtál.Te most azt várod hogy örüljön neked és mintha mi sem történt a nyakádba ugrik?Hát nem tudom.Én az ő helyében inkább az új barátnőt választanám.Lehet hogy abba is csalódni fog de van nagyobb esély rá hogy nem.Nálad bizonytalannak éreznék mindent.Erre a lépésre nem az új barátnő tudata szedett rá téged?
2021. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!