Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás! Sok amit kérek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás! Sok amit kérek, hogy fog ez így működni?

Figyelt kérdés
A férjemmel együtt élünk még, ezért neki még nem kell láthatás. Viszont a szüleihez hetente elviszi a gyereket 1-2 órára. Anyósom nagyon durva hisztije után én nem megyek hozzájuk, ők se jönnek hozzánk, ezért viszi a férjem a gyereket! Nem a kedvencem a "mama" és a "papa",de ez a gyerek érdeke, h velük is legyen, tehát felöltöztetem a gyereket h vigye. Egyetlen kikötésem h ebédre, esetleg vacsorára (ha délután viszi) legyenek itthon. Na ez nem nagyon szokott menni, fél órát is késnek ebédről, mikorra a kaja már kihűlt a gyerek meg fáradt és már kezelhetetlen, mert aludnia kéne. A problémát abban látom, h a férjem nem bír reggel felkelni időben így eleve későn indulnak el, gondolom anyósomék meg csak fűtik a dolgot, h nehogymár nekem legyen "igazam". A bölcsiben is így van az étkezés, 12-kor, ezért ezt a rendszert szoktuk meg! Nagyon fel szoktam magam húzni, h egy egyszerű szabályt nem lehet betartani, de mire megjönnek mindig próbálok lenyugodni, mert veszekedni nem akarok. A férjemnek mindig van valami jó kifogása, h miért is nem érnek haza időben, pedig anyósomék 10 percre laknak. Mit lehet tenni?
2010. szept. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet megoldani hogy ott egyenek?

Ha már nem tudnak haza érni ebédig, akkor csak utána menjenek, mikor már evett aludt a gyerek.Vacsorát meg adjon neki a mama.

2010. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szépen elmagyarázni, hogy vagy időben indulnak vagy kezelje utánna ő a gyerek nyűgösségét.

Esetleg reggel kelsd fel, hogy induljanak időben vagy maradjon othon a gyerek. Nem kell mindig engedni ha utánna nyűgös a pici.

2010. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

állítólag soha nem kér ott semmit a gyerek, kicsit furák, anno mikor "jóban" voltunk mindig anyós akarta etetni a vitt kajával és valahogy mindig az lett a vége, h nem jó, nem eszi a gyerek.....ja és utána nyomták a csokit

felébreszteni egy megoldás, bár az se könnyű, mivel nem bír felkelni, többször is ébresztgetem, nagyon rossz az időérzéke/beosztása.....Komolyan nem értem h miért nem lehet 10 perccel 12 előtt beülni a kocsiba, nem pár perc késésért vagyok oda.

2010. szept. 26. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is kell magyarázkodnod. A helyzet az, hogy neked kellene a szabályokat felállítani, s ha ennek betartása nem megy, akkor korlátozni.

Én elváltam, de amit megéltem egy zugivó anyóssal..., az apósom tanár volt, kenyérre kenhető, de az anyós nem szégyellt beszólni, lehülyézni édesanyámékat, ittasan jönni vigyázni anno a gyermekemre, amit igencsak nem akartam engedni. Ittas volt amikor együtt nyaraltunk, a vasárnapi ebédekre is úgy mentünk, hogy akkori férjem még nem is köszönt, egyből kereste a dugiüveget stb.-stb. Hát én nem tudtam megtenni, hogy nem megyek, mert nem hagytam volna hogy a gyermekemet az apja viszegesse. Ő sem tudta betartani a norm. élet szabályait. Későn kelő volt, napközben alvó, éjszaka és hajnalban élő. Ami egyenesen összeegyeztethetetlen volt egy norm családi élettel. Ez tükröződött mindenben.

Elváltam.

Erre most nélkülem viheti anyóshoz szinte mindig. Jól kiszúrtam vele, igaz?!

Apának jó, volt anyósnak jó.

Tehát nem tudunk elég okosak lenni.

2010. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, nehéz szabályokat nevelni egy gyerekbe ha apuka sem képes ezeket betartani. az ember szét is szakadhat, mert nagyszülőnek ugye "kell" látnia, de azért kéne valamilyen módon szabályozni is. mit tehet ilyen esetben a gyámhatóság?.....semmit ha apuka nem tartja be az időpontokat akkor vagy benyelem v eltiltom, néha úgy érzem csak rosszat tehetek......
2010. szept. 26. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyanitt tartok én is vagy rámegyek és szétizgulom magam vagy kezdhetek eljárást indítani szabályozásért, tiltásért


mind a kettő öngyilkosság

2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!