Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban egyre többen hunynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egyre többen hunynak szemet sok évnyi megcsalás felett és egyre kevesebb lesz a válás a gyerekek és a hitelek miatt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 23:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi miért???
2022. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem váltok el ha a hazassagnak igazából vége?
2022. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Mert lelkileg nem tudnám feldolgozni! Félnék önmagamtól.
2022. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
Meg az én korosztályom már halott, semmi értelme elválni. A fiatalságom már elszállt, labdába sem rúgok már sehol.
2022. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy???
2022. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
22%
40+
2022. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A te korosztalyod vagyok 46 és nem vagyok halott Idén volt az esküvőnk Férjem 43

Mindkettőnknek első házasság Gyerekeink elettarsi kapcsolatban születtek Közös már nyilvan nem lesz

Én már kb 36 évesen elkoltoztem a fiammal az apjától Férjem csak pár hónapot élt egyedül mielőtt megismerkedtunk

2 tini gyerekünk velünk él Férjem kisfia az anyukájának de ma pl mi vittük meccsezni

A mi életünk csak nemrég kezdődött igazán

2022. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom, hogy a fiatal korosztályban többen inkább szemet hunynak felette vagyis inkább tudomásul sem veszik, mintha nem is történne semmi.
2022. okt. 30. 18:56
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pont a fiatal korosztályban nem jellemző a szemet hunyas. Hitel, gyerekek és közös ház nélkül sokkal könnyebb kilépni, sokakat főleg ez tart vissza. Na ez a három dolog egy friss, fiatalok közti kapcsolatban nem feltétlen van jelen.
2022. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19%
Ja, csak az én gyerekem még kiskorú. Egy válással nem akarom ellehetetleníteni anyagilag az életüket. Nem akarom hogy azokhoz a tirpák anyósomékhoz költözzenek vissza abba az ótvaras faluba! Na ezért nem válok el. Meg azért, mert jó ember vagyok, tudok tisztelni, segíteni, magas érzelmi intelligenciám van, a világ meg az egóról szól. Nem vagyok az a kihasználós hazug fajta, a szavaimért felelősséget vállalok. Ez ma érték? Nagyon nem! Az ilyen férfiakat és nőket balekra veszik, ebből sem kérek, ez jelenleg meg van.
2022. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!