Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban egyre többen hunynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egyre többen hunynak szemet sok évnyi megcsalás felett és egyre kevesebb lesz a válás a gyerekek és a hitelek miatt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 23:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
19. A sok támogatásnak, hitelnek köszönhetően épp most van a fiatalságnak ház, gyerek, hitel. Nekünk is van. És emiatt kétlem hogy a feleségem dobna, ha kiderülne bármi.
2022. okt. 30. 20:19
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem is kiskorú

Viszont nekem ez az 1 életem van

2022. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%
22. Igen, ilyen az egoista ember. A 21-ik században még kitüntetés is jár érte! Én elfogadom hogy nem törőpdik velem a feleségem, hogy 2-3 állásban dolgozok értük, hogy egy jó szót sem kapok, és el van tiltva előlem a szex. Ha már nem bírom tovább, kimegyek az erdőbe és felkötöm magam. Ez lehet hogy viccesnek hangzik, de már megvettem az alpinista kötelet is hozzá.
2022. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat én inkább lennék egoista, mint öngyilkos!

Miért lene egoista az, aki foglalkozik azzal, hogy ne egy darab szr legyen egy másik ember számára ? Hogy boldog akar lenni? Az egoizmus nem ezt jelenti.

2022. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Miért kell elvinni egy kérdés alatt a témát másfele? Ide azért írnak emberek, mert a saját kérdéseikre várnak választ és nem azt, hogy valaki elvigye más irányba a témát. Máshol beszéljétek ezt meg!
2022. okt. 30. 22:23
 26/26 anonim ***** válasza:
81%
25. Igen, egyre többen! Miért? Mert a mai élet már bonyolultabb annál, hogy csak két ember együtt él. A házasságok minimum fele egy kalap sz*r, rossz vagy nem létező szex, rossz feleségek, rossz férjek, nem illenek össze, alkohol, függőségek stb. vagy ezek variációja. El lehet válni, de nagyjából pont ezek az emberek fogják képezni a választékot is. A mi családunkban már mindenki elvált, de a következő kapcsolatok is idővel ugyanúgy tönkrementek. Persze itt a gyk-n mindenkinek tökéletes a párja, a kapcsolata, a házassága. Ez itt egy párhuzamos valóság, itt mindenki egy emberi mítosz, szuper nők és férfiak halmaza!
2022. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!