Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két gyermekem apukájával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyermekem apukájával éppen válunk, ez az első évünk, hogy nincs közös Karácsonyunk. Szokás ilyenkor boldog Karácsonyt kívánni egymásnak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekek miatt nyilván beszéltek, úgyhogy illik.
2022. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem, illemből semmiképp. Én nem tenném.
2022. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom, máshol ez hogy van, de nálunk a karácsony elsősorban a gyerekek ünnepe. Évek óta nem vagyok együtt a férjemmel, de a 24-ét mindig együtt töltjük. Ez abban az évben is így volt, amikor nem sokkal előtte szétmentünk.
2022. dec. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem kívánok neki semmit sem. Egy életet tett tönkre, én vagyok a férfi.
2022. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Mi együtt töltöttük, pontosabban egy pár órára átugrottunk hozzá, a kisfiunknak nagy örömöt okozva ezzel.
2022. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a második karácsony amitt nélküle töltünk el hiányzik az ünnepi asztalnál.

De ő döntöt ugy,hogy lelép egy másik pasival.

Ha a gyerekek akarják akkor keresik és boldog karácsonyt kivánnak neki.

A gyerekek már nem kicsik,felnötek amiota elment nem találkoztak.

Ezek után én nem fogok neki boldog karácsonyt kivánni és ő sem kiván nekem.

2022. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Vadidegen emberek kívánnak egymásnak boldog karácsonyt. Miért ne kívannál olyan embernek akit elvileg egykor szerettél?
2022. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 es azert mert sokszor vadidegen emberek nem tesznek semmi rosszat ellened viszont ha az exed tönkreteszi az eletedet meg a gyerekekèt akkor nem is köszönök neki. Mehet az uj pasijàhoz
2022. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7!

Mert a vadidegen emberek nem verték át a fejedet. Inkább egy idegennek mint neki ( akit egykor szerettem) de ezt te és még sokan mások nem úgy látjátok mint ahogy én vagy mi!

2022. dec. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
7 es vagyok. Nem tudom én még csak a válás elején tartok. Szintén 2 gyerek. Ha másnep daccból is lehet ha nem illemből. Ha nem kívánsz neki akkor csak megerősíted az exben, hogy gyűlölöd, és még nem léptél túl. Viszont ha kívánsz, akkor úgy tűnik túlléptél rajta.
2022. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!