Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 6 hónapban nagyon hullámvölgyes a házasságunk. A férjem (barátai szerint saját magával sincs rendben, pszichológus kell neki, ezért a viselkedésèt ne vegyem magamra,mert szeret minket) viselkedése kicsapja a biztosítèkot. 24-èn reggel úgy ébredt, hogy a fáj a torka és nem érzi jól magát. Mondtam neki, hogy felőlem feküdhet egész nap,de a 2,5mèteres fát tegye a tartóba. A kisebb gyerekünk ébredése után átvittem a nagyszülőkhöz,hogy nyugalomban tudjak estére előkészülni. Amikor elindultam szóltam a nagyobbik fiamnak,hogy segítsen az apjának (14 éves) Mire hazaèrtem a fiam egyedül várt otthon,mert az apjának amikor szólt, hogy segítsen neki betenni a fát a tartóba közölte vele: lelèptem,hagyjatok a karácsonyi nyavalygásotokkal,ne hívjatok! Ott voltam délután 3 körül fa nélkül 2 gyerekkel. Próbáltunk faragni belőle,de olyan vastag volt,hogy nem sikerült normálisan, így egy barátunkat kellett ugrasztanom. Így lett karácsonyfánk. Szegény fiunk annyira haragszik az apjára, hogy látni se bírja. Apuka Szenteste 9-kor jött haza ,de mi a szüleimnèl voltunk és azóta is ő van megsértődve,hogy amikor ő hazaèrt nem voltunk itthon. Itthon tombolt gondolom,mert eltörte a seprűt+ még vmi műanyag dolgot,mert a földön darabokat találtam. Most rám azért morog,mert szerinte a nagyobb fiunkat ellene hangolom,mert rá se akar nézni és köszönni se hajlandó neki. Bocsánatot persze nem kért. Nem érti,hogy kamasz gyerek, magától is tudja,hogy ez paraszt viselkedés volt+ látta rajtam,hogy teljesen kicsinált szombat este. Azóta én sem szólok hozzá,mert nem tudom ezen túl tenni magam, hogy a torokfájása miatt képes volt itt hagyni Szenteste minket fa nélkül. Elment aludni a hegyünkre. Ti mit tennètek?

Az utóbbi időben nem ez volt az első ilyen bunkó húzása.


2022. dec. 26. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Itt nem hiszem, hogy a torokfájás a legnagyobb probléma.

Az biztos, hogy pszichológus kell neki, illetve az is, hogy ő maga neki álljon változtatni.

Állítsd választás elé. Vagy változtat és kezeli magát, vagy elváltok.

2022. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Én elválnék.
2022. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hogy van valakije és esetleg vele találkozott.

Szerintem is beszélj vele, ha nem tud változni jó irányba akkor sajnos véget fog érni a kapcsolatotok, mond meg ezt neki de csak ha ketten vagytok.

2022. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az jutott eszembe, hogy nőhöz szaladt el így, fülét-farkát felcsapva. Sokszor idegbajosak a pasik, amikor kurváznak/szeretősdiznek a feleség mellett. És hány ilyen van az ismeretségi körömben is... Lassan már összeteheti a két kezét egy nő, ha talál egy normális (megbízható, felelősségteljes, figyelmes...) férfit.
2022. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom ez volt a legjobb az összes közül. És még csak fel sem merült a válás gondolata ezek után. Ez a pszichológus baromság meg bullshit. Itt mindenki mindent pszichológussal akar megoldani. Ezt a pasit úgy baccnám ki mint macskát szarni.
2022. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nekem nő nem fordult meg a fejemben egyébként+ az az igazság, hogy meglestem a hegyen van-e és ott volt.

Nagyon kiborít. Első körben az a legjobban,ahogy a fiunkkal viselkedett és hogy rá ha és haragszik azóta is,mert nem áll vele szóba és nem érti az okát!!

2022. dec. 27. 09:35
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy, mit, miért csinál. Azt kell eldöntened, akarod-e, hogy a gyerekeid ebben nőjenek fel. Meg ugye, meg tudod-e oldani egyedül a gyerekekkel az életet. Azután tudsz beszélni vele a folytatásról.
2022. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként milyen választ vársz? Hogy elkezdjük szidni a férjedet? Neked kell eldöntened, hogy akarsz-e tovább vele élni.
2022. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem szidást várok,hanem tanácsot, mivel jelenleg is ő haragszik rám,mert amikor este ő hazaèrt,mi a szüleimnèl voltunk. Tehát úgy próbálja a helyzetet kezelni,hogy én vagyok a rossz.
2022. dec. 27. 18:12
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Akkor a tanács az, hogy leülsz vele megbeszélni a dolgokat. Vagy mindketten duzzogtok tovább, nem beszéltek egymással, és mérgező környezetben nevelitek fel a gyerekeiteket.
2022. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!