Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás elött állok! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás elött állok! Létezik olyan hogy asszony (el) tartás? Gyerektartásrol tudok csak! Ha igen, akkor az hogy smint megy?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 17:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Létezik,házastársi tartásdíj a neve,a gyerektartás mellett jár,személy szerint nekem,tehát ne mondjátok,hogy nincs ilyen. A gyes idejére szól kizárólag,tehát határozott időre,a volt férjem beleegyezése és hajlandósága kellett hozzá,de akkor még belátta,hogy gyesből nem lehet eltartani egy gyereket,elhelyezni a lakhelyünkön nem lehet 3 év alatti kicsit,tehát amíg nincs ovi,nem tudok dolgozni.Ez persze minden esetben más és más,más az időtartam,más az összeg,de VAN asszonytartás. Kérdés persze,hogy mióta új családja van,már 4 hónapja még gyerektartást sem fizet,de ez meg már az én problémám. De van ilyen törvény.
2008. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!