Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik hog eljutottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hog eljutottunk idáig? Kéthetente veszekedések, beszólogatások, sértődés, és válás lehet a vége?!

Figyelt kérdés
Nincs harmadik egyik részről sem.Bár csak a magam nevében nyilatkozhatok nagy biztonsággal.Mert nemrég összepakolt mondván hog nem bír igy élni tovább.Mindig összeveszünk valami hülyeségen,jön egy hét sértődés,alig szólunk,kötekedik,én visszaszólok flegmán,olaj a tűzre.Képes úg elmenni reggel,hog se puszi se pá,szex ilyenkor nincs,csak keringünk egymás és a gerekek körül kerülgetve egymást.Ez lehet vajon a valódi ok?De akkor ne kötözködjön,szóljon be stb ami miatt kirobban a balhé.Nem vagyok az a tipus,aki lehajtott fejjel hallgat,ha ugy érzem nekem van igazam.Azt mondta igy nem mehet tovább.Kiváncsi vagyok,és valami azt sugja,nem ez áll a háttérben-szóval tényleg összepakol és itthagy bennünket?Hagyjam elmenni,ha annyira el akar menni,mert sokat veszekszünk?Kiköltözött a hálóból is,de azzal indokolta,nemtud ott aludni,menjek én is oda mellé.Hát szerintem más van a dologban.Szerintetek?
2011. febr. 2. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenkor az esetek 99%-ában más személy áll a háttérben. Tapasztalat. Mikor kifelé kacsintgattam, képbe került más, akkor bár ott még semmi se történt, már irritáló volt, BÁRMIT csinált a párom.
2011. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem tűnsz butának.Mielőtt itt ellátnak jótanácsokkal , leírnám, hogy erre csak ő tud választ adni.Nagyon komolyan elkell vele beszélgetned, és figyeld a reakcióit.

Légy nagyon megértő és barátságos, mint egy haver, akkor elfogja mondani.

2011. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nem kell előre lejátszani a drámát. Nem biztos, hogy harmadik személy van a háttérben. Főleg, hogy azt mondta a párja a kérdezőnek, hogy menjen mellé aludni. Ha én kifelé kacsingatnék, mást szeretnék, akkor nem hívnám a páromat magam mellé. Mindenkinek lehetnek zűrös időszakai. Akármilyen gondok. Le kell ülni, őszintén megbeszélni, hogy ez így nagyon rossz irányba megy, ha így viselkedtek egymással tovább. Hajlandó-e abbahagyni ezt a "gyerekeskedést", veszekedést, mert te is azt szeretnéd, hogy béke legyen. Na, az erre adott válasz után lehet bármit is gondolni. Ilyen, vagy olyan irányban.
2011. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Aki el akar menni, abba még rúgni is kell egy nagyot, hogy előbb elérje a célját. Ne vesztegesd az időd olyan emberre, aki a sajátjából nem áldoz rád!!!
2011. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami.Váltig tagad mindent.Amikor jóba vagyunk ezerrel férj és apa.Lehet csak bebeszélem magamnak,de olyan,mintha nemtudná mit akar.Időről időre (és ez kb 2hét)megváltozik,családi programok,főz,takarít,érzem hogy szeret stb.,aztán pitiáner dolog miatt balhé,két hét sértődés.Nem hív egész nap,nem szól ha hazajön.Csak akkor ne erre fogja,hogy én vagyok a rossz,velem takaródzzon.De akkor miért nem a másikkal van?A gyerekek miatt?Vagy a másik is családos lehet?Próbál az utolsó szalmaszálba kapaszkodni,háhtha együtt maradunk,de időről időre nem tud a szivének parancsolni?Nem tudom.Ő azt mondja,miért kell nekem minden áron egy harmadikat keresnem??
2011. febr. 2. 13:12
 6/27 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor az esetek 99%-ában más személy áll a háttérben. Tapasztalat. Mikor kifelé kacsintgattam, képbe került más, akkor bár ott még semmi se történt, már irritáló volt, BÁRMIT csinált a párom."


+1, én is voltam már így..

2011. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező! Szinte már bizonyosságként írod, hogy van egy harmadik. :( Így nem is fogtok békülni, az tuti, hogy már előre lezsírozod, hogy miért ilyen veled. Ha szereted, akkor az utolsó pillanatig a jót kell feltételezned róla. (ártatlanság vélelme)
2011. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%

13:14-es vagyok megint:

"én visszaszólok flegmán,olaj a tűzre.

Nem vagyok az a tipus,aki lehajtott fejjel hallgat,ha ugy érzem nekem van igazam"


Azért ezeken el kellene gondolkodnod. Te is benne vagy ám vastagon a dologban.

2011. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az a gáz,hogy tavaly nyár óta fülön csíptem egy-egy hazugságon,azt is váltig tagadta,addig mig megmutattam a parkolócédulát,ami lebuktatta éjjel,egy szórakozó hely parkolójában.Én a szüleimnél voltam a gerekekkel,barátnős programon.Én megmondtam hova megyek,kivel,ő azt mondta azért nem mondta,mert balhézni fogok.?!?Ilyenért.Tiszta hülye.Persze kimagyarázta.A másik durva,egy kétszemélyes hétvégi szállásfoglalás ajánlatkérés a laptopunkon egy welness szállóban külföldön.Azon a hétvégén,amikor előre szólt hog munkaügben utaznia kell külföldre,de nem oda..Akkor és ott felhívta a haverját,aki telefonban igazolta őt,hog higyjek neki.Olyan ciki volt.Tiszta dedó.Elhittem.Milen jelekre figyeljek a beszélgetésünk alatt?Hazudik mint a vízfolyás...az uccsó pillanatig!
2011. febr. 2. 13:22
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
Elege van, és maximálisan megértem őt. Az én életemet is egy olyan nő keserítette meg, mint amilyen te vagy. Soha semmi nem volt elég jó neki. Hiába dolgoztam napi 11 órát, neki az kevés volt. Ha takarítottam, nem eleget, nem jól. Ha lemondtam a hobbimról, abba is belekötött. Minden héten veszekedett velem, és kifejezte, milyen szar ember vagyok. Egy ilyen nő mellett pokol az élet, természetes, hogy ebből ki akar lépni. Amikor az embert már annyira megalázták, hogy a méltóságot már hírből sem ismeri, akkor el kell menni, újrakezdeni. Én meggyűlöltem az egész női nemet emiatt, ő talán újra tud majd kezdeni.
2011. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!